Menu

En Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

en hızlı tesir eden aşk büyüsüÖnceki yazılarımızda bahsetmiş olduğumuz gibi büyü caiz bir yöntem değildir ve büyü amaçlı kötü bir niyetle yapılmış şeyler çok büyük günahtır. Bu durumda bazı sorunlarımız için yapmamız gereken en doğru yöntem dua etmektir. Dualar ediliş şekli ve uygulanışı itibariyle çeşitli etkiler yaratabilmektedir. Bu durum günaha girmeden ve yanlışa bulaşmadan yapılabilecek en sağlam büyüdür. Dua ederek gerçek aşkı yaşamak istiyorsanız ve sevdiğinizin tam anlamıyla sizi sizin kadar sevmesi için yapılabilecek olan dua etme yöntemini sizinle paylaşacağız.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? (Uygulamalı)

Bu dünyada en güzel duygulardan birisi aşktır. Bazen size kendinizi sonsuz özel his ettiren bu duygu bazen de sizin çok mutsuz olmanıza sebep olabilir. Bazı aşklar size çok büyük acılar çektire bilir ve kendinizi yıpratmanıza sebep olabilir. Bu durumlar için her şeyi Allah’tan istediğimiz için Allah’a bol bol dua etmeliyiz. Aşık etme büyüsünü dua ederek yapmanız mümkündür. Aşık etme büyüsü şu şekilde yapılmaktadır:

1-) Aşık etme büyüsü yapılacağı hafta boyunca hep gusül abdesti alınmış bir şekilde dolaşmalısınız.

2-) Aşık etme büyüsü yapılacağı hafta göz zinasından uzak durmalısınız.

3-) Aşık etme büyüsü yapılacağı hafta beden zinasından uzak durmalısınız.

4-) Aşık etme büyüsü yapılacağı hafta kadınlarımızın reglisinin tamamen bitmiş olması gerekmektedir.

5-) Aşık etme büyüsü yapılacağı hafta temiz geçirildikten sonra mübarek Cuma gecesi günü abdest alınır.

6-) Abdest alındıktan sonra tam 1002 defa ihlas suresi okunur.

7-) İhlas suresinin her okunuşundan sonra sevdiğin kişinin adı söylenerek Allah’ım sen niyetimi kalbimdekini bilirsin bana yardım et diye dua edilir.

Yukarıda geçen adımların tamamı yapılmalıdır. İlave olarak Cuma gecesi okunan ihlas sureleri bittikten sonra 24 saat geçmeden bir çocuk sevindirmelisiniz. Çocuk sevindirmek dinimiz için çok önemlidir. Onlar bizim geleceğimizdir. Sevindirdiğiniz çocuğun size teşekkür ve dua etmesi sizin için çok hayırlı olacaktır.

Yukarıda söylenenlerin yapılacağı hafta beden temizliğine çok dikkat etmelisiniz, gusül abdestinin dışında günlük banyonuzu yapmanız daha iyi olacaktır. Tırnaklarınızı kısa saçlarınızı temiz tutmalısınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra