Menu

En Etkili Ayırma Büyüsü Yaptırmak

Öncelikli olarak ayırma büyüsü nedir diye soracak olursanız kısa ve öz bir şekilde size anlatmak isteriz. İstemediğiniz bir kişiyi kendinizden uzak tutmak ya da birlikte aşk ilişkisi olan kişileri ayırmak istemiyle yapılan kara büyülerden birisidir. Mesela; evli olan çiftlerden örnek verelim. Bu kişiler evli ve oldukça mesut, mutlu bir şekilde evliliklerini sürdürüyorlar. Fakat sizin bu evli çiftin mutlu olmasını çekemiyor ya da kıskanıyorsanız veya herhangi birisi kötü amaçları için bu kişilerin ayrılmasını istemeleri durumunda profesyonel bir medyumla iletişime geçerek evli çiftleri ayırma büyüsü yaptırabilmektedir. Kişiye özel olarak tamamlanabilen bu büyü doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanırsa eğer etkisini güçlü bir şekilde gösterir.

Daha Önce Ayırma Büyüsü Yaptırdım Hiçbir Şey Olmadı Diyenler…

İnternet ortamında bir sürü medyum sitesi bulunuyor. Falanca medyum şu büyüyü yapıyor, filanca medyum şu büyüyü yapıyor gibi okudukça bunu çoğaltabiliyoruz. Ancak medyumlarla olan şikayetlere baktığımız zaman insanlar misal; ayırma büyüsü yaptırdım hiçbir şey olmadı şeklinde demeçlerle şikayetlerini bildiriyorlar. Bunun nedenini sizlere kısa ve öz bir şekilde anlatalım. Piyasaya son zamanlarda birçok medyum girmeye başladı ve özellikle internet ortamında yaygın bir hale gelen sonuç aslında kişinin medyumlukla alakası olmamasına rağmen medyummuş gibi kendisini tanıtarak insanlardan para almaktadır. Bu gibi kişileri elemeniz birincil göreviniz olmalıdır. Mesela; büyü yaptırmak istediğiniz medyum vergi levhasına sahip mi, daha önce sizin yaptıracağınız büyüyü size referans olarak gösterebiliyor mu, yapacağı büyünün sonucuna garanti veriyor mu ( büyülerin garantisi olmaz ) size vergi levhasını gösterebiliyor mu tüm bu süreçleri göz önünde bulundurarak doğru medyuma yönelmeniz gerekmektedir.

Açık yüreklilikle ifade etmek isteriz ki bizim hiçbir şekilde ne evli insanları, ne de sevgilileri veya herhangi birisini ayırma büyüsü ile ayırma gibi bir niyetimiz yok ve bize büyü talepleri ile gelenleri geri çevirmekten asla vazgeçmeyeceğiz. Çünkü bizim bu gibi kara büyüleri yaptığımız söylenemez.

 Ayırma Büyüsünün Etkisi

En etkili ayırma büyüsünün etkisi kişilerin arasındaki sevgiyi sonlandırır ve iki dost, iki düşman haline gelir. Birbirlerine tahammül edemezler. Ayrılma isteğiyle her gün yanar tutuşurlar. Ayrılık büyü doğru yapılırsa birkaç hafta içinde gözlemlenmektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra