En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

En etkili aşk duası nasıl yapılır? sorusu, sevdiği kişiye kavuşmak isteyen kimselerin aklına sıklıkla gelmektedir. Bilindiği üzere çok tesirli aşk duaları çok çeşitlidir ve genellikle bir bilene yaptırılmaktadır. Aşk duasının amacı yalnızca romantik olmayabilir. Sevgi bağları kurabilmek için de aşk duası yaptırılmaktadır. Kayınvalideniz size karşı kötü davranıyorsa bu durum eşinizle ya da partneriniz ile olan iletişiminizi de kötü etkileyecektir. Bu gibi durumlarda kayınvalideniz ya da sizden hoşlanmayan patronunuz gibi kimselerin üstünde aşk duasını uygulayabilirsiniz. Aşk büyüsünü yaptırabileceğiniz amaçlardan bazıları şunlardır:

  • İş yerindeki sorunlu olduğunuz çalışma arkadaşlarınızla aranızı düzeltmek
  • Herhangi bir ortamda dışlanmanızı önlemek
  • Sevdiğiniz kişinin hislerinize karşılık vermesini sağlamak
  • Sevgiliniz ya da eşinizle aranızdaki sevgi bağını kuvvetlendirmek
  • Aile içi bağları kuvvetlendirmek

Mum ile Aşık Etme Duası, En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Mum ile aşık etme duası, çok bilinmeyen ancak güçlü bir dua yoludur. Dua esnasında kullanılan materyallerin tesirini, onları kutsayarak ya da yakarak artırmak için kullanılmaktadır. Aslen kökeni Şamanik döneme dayanan mumlu dualar, dört elementten ateşin gücünü kullanarak gerçekleştirilmektedir.

Yakıcı ve arındırıcı güçte olduğu için mum kullanılarak yapılan sevilen kişinin aşık olması için dua, her türlü sevgi bağını yeniden kurmak ya da güçlendirmek için uygundur. Önemli olan niyet ve dileklerdir. Ancak ne var ki birçok insan ya da dua danışanı, aşk duasını yalnızca romantik ilişkilerini teşvik amaçlı yaptırmakta ve aşk büyüsünün tesirinin büyüklüğünü anlamamaktadır. Aynı zamanda, aşk büyüleri oldukça güçlü büyüler olduğu için bilen bir kişi tarafından yapılmalıdır.

Yiyeceğe Okunan Aşk Duaları, En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?
En Etkili Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Yiyeceğe okunan aşk duaları süreci, büyünün yapıldığı kişinin tükettiği herhangi bir gıdaya tesirli bir dua okunması ile gerçekleşir. Bu uzun bir süreç olabileceği için seçilen gıda önceden okunur. Ardından, etki etmesi gereken kişiye yedirilir. Çoğunlukla okunmuş yiyeceğin tamamının yedirilmesi önerilir.

Bir yiyeceğe dua okumak, kişiye dua okumaktan farksızdır. Yiyecek yalnızca bir aracıdır, bu sebeple bir risk unsuru değildir. Doğru kişinin yiyeceği tüketmesi ise dikkat edilmesi gerekilen bir durumdur. Oldukça basit olan süreç, doğru yiyeceğin seçilmesinden ibarettir Ardından bu yiyecek büyü ile etkilenmek istenen kişi tarafından tüketilmelidir. Tesir süresi, zaman ve olaylara göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple ümidinizi kesmeden doğru anın gelmesini beklemeli ve etkili aşk duası ile sevdiğinize kavuşmayı iple çekmelisiniz.

Fatiha Suresi ile Aşık Etme

Fatiha suresi ile aşık etme, surenin yüce gücünü belli bir yöne iletmekten geçer. Mutlaka bilen bir kişi tarafından yapılması gereklidir. Çünkü, sure gibi Kur’an’dan ayetler kullanılarak yapılan dualar, iyi niyet barındırmıyorsa kötü etki bırakabilmektedir. Ayrıca anında aşık eden dua çeşitlerinden biri olarak bilinmektedir. Yapan kişinin ve yaptıran kişinin dikkatli ve abdestli olması önem taşır.

Tesirli bir büyü olmasına karşın etki süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu süreçte büyüyü yaptıran kişiye iş düşmektedir. Süreç boyunca pes etmeden etkilemek istediği kişiye karşı iyi davranmalı ve anlayışlı olmalıdır. Hocanın dediklerini bir bir dinlemeli ve gerçekleştirmelidir. Sürecin işleyişi bilene bırakılmalı ve onun dediklerine itaat edilmelidir. Ardından yapmanız gereken beklemek ve sürecin gerçekleşmesine destek olmak için dua etmektir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası