Menu

Dört Boynuzlu Yılan Büyüsü

Kara büyüler kategorisinde yer alan büyü, gelmiş geçmiş en tehlikeli ve yapılmaması gereken büyülerin başında gelir. Büyünün yapılış amacı kesinlikle kişinin ölümüdür. Diğer büyüler gibi intikam duyguları taşımaz. Büyüyü yapılan kişinin ölümü istenir. Büyü zaten yapıldıktan sonra acı çekerek, ızdırap içinde ölür. Bu ölüm fiilen bir şekilde görülmez yani acı ve ızdıraplar cinler tarafından gerçekleştirilir. Bu büyüyü kesinlikle yapmadan önce birçok şeyi göze almanız gereklidir. Yani bu büyüyü yaptıktan sonra sizinde ölümünüz kesindir. Hatta totalde 2 kişi değil, büyü yapılan kişinin ailesinden aynı kanı taşıyan kişilerinde bir bir ölümü gerçekleşir. Dünya tarihinde bilinen en tehlikeli büyü olan dört boynuzlu yılan büyüsü genellikle husumeti olan, namus davası olan insanlar tarafından yaptırılmaktadır.

Bu büyüyü yaptırmadan önce mutlaka bilmeniz gereken bir şey vardır. Büyünün dinimizde kesinlikle yeri yoktur. Diğer büyüler gibi iyi niyetler barındırmaz. Yani bir bağlama büyüsüyle dört boynuzlu yılan büyüsü bir değildir. Büyü yapılacak malzemelere göre farklı isimler alabilir. Bu büyüyü her medyum veya her hoca yapamaz. Ülkemizde bu büyüyü yapan çok az insan vardır. Her türlü kötülüğü ve işkenceyi barındıran büyü, yapılan kişinin ölümü ile de sonuçlanmaz. O kişi cehennemin en üst seviyesinde cinler tarafından eziyet edilerek acı çektirildiği söylenir. Yani büyü yapan insan da büyüyü yaptırdığı kişininde hem bu dünyası hem de öbür dünyası yanacaktır. en tehlikeli büyü, soğuk malzemeler ve yılanın parçalarından yapılır. Dört boynuzlu yılan büyüsü, tesirini hemen gösterir.

Yani 1 haftaya kalmadan belki kişinin ölümü gerçekleşir. Hiçbir kimsenin bu büyüyü yapmamasını tavsiye ediyoruz. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız da kendinizinde öleceğini bile bile yaptırmalısınız. Çünkü büyü yapıldıktan sonra büyü yapan ve büyü yapılan 2 insanda ölecektir. Ve ızdırap çekerek öleceklerdir. Cinler çeşitli işkenceler yapacak ve kişilere komutlar vererek yaptırımlarda bulunacaklardır. Dört boynuzlu yılan büyüsü sadec e bir insana yapılmaz, büyü yapıldığı kişiyi ve ailesini tamamen ele geçirir. Dünyanın en korkunç büyüsü olan bu büyünün yapımında genellikle dört boynuzlu  bir yılanın dişleri kullanılmaktadır.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra