Menu

Domuz Yağı İle Aşk Büyüsü

Domuz yağı büyüsü özellikle papaz büyülerinde önemli bir yer tutar. Çok güçlü etkileri olan bu işlem bir kara büyü uygulamasıdır. Kara büyülerde domuz yağı ayırmak amaçlı kullanılsa da domuz yağı ile aşk büyüsü yapmak da mümkündür.

Domuz Yağı İle Büyü Yapmak

Kara büyülerde yaygın uygulama şekilleri arasında hayvan parçalarını kullanmak vardır. Bu açıdan bakıldığında domuz yağı ile aşk büyüsü yapmak da bir kara büyü uygulamasıdır. Kara büyülerde dinimiz tarafından pis olarak kabul edilen hayvanların muhtelif parçaları kullanılır. İslam dini domuzu pis bir hayvan olarak kabul eder ve yiyecek olarak tüketilmesini yasaklamıştır. Kara büyü uygulamalarında domuz yağı kullanımı yaygındır ve genellikle soğutma ve ayırma amaçlı yapılan büyülerde kullanılır.

Aşk Büyülerinde Domuz Yağı Kullanmak

Aşk büyülerinin çoğu ak büyü uygulaması olarak kabul edilse de bu büyülerin kara büyü sınıfına giren uygulamalarının olduğu da bilinmektedir. Bunlardan en çok bilineni bir papaz büyüsü olan adet kanı büyüsüdür. Ak büyü sınıfında yer alan ve aşık etme amaçlı yapılan büyülerin büyülenen kişiye direkt olarak zarar vermediği düşünülür. Büyülenen kişide bazı ruhsal sıkıntılar görülse de bunlar geçici olmaktadır. Bu sınıfta yer alan aşık etme büyüleri etki bakımından da kısa ömürlü büyülerdir ve bir müddet sonra büyünün etkileri kendiliğinden ortadan kalkar. Kara büyü uygulamaları içinde yer alan adet kanı büyüsü ya da domuz yağı ile aşk büyüsü kişi üzerinde çok olumsuz sonuçlar yaratabilir. Bu büyülere maruz kalan kişilerde ciddi psikolojik ve fiziksel sorunlar ortaya çıkar ve büyülerin güçlü enerjileri kişinin iradesini tamamen kontrol altına alır. Artık bu insan dilenen şekilde yönlendirilebilir ve iradesi dışında davranması sağlanır. Kara büyülerde devreye sokulan şeytani cinler görevlerini yerine getirdikten sonra da etkilemeye devam edebilirler. Bu durumdan büyülenen kişi kadar bu büyüyü yaptıran kişi de mağdur olacaktır. Bu nedenle bu tarz kara büyü uygulamalarından uzak durmak en doğrusudur. Kişi illa bu yolla birini kendisine aşık etmek ve bağlamak istiyorsa mutlaka çok bilgili bir medyuma ulaşmalıdır. Uygulama esnasında yapılabilecek haralar her iki taraf için de büyük riskler doğurabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra