Menu

Domuz Büyüsü

Öncelikli olarak domuz büyüsü hakkında gerçek bilgileri öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Her ne kadar çok kaynak olsa da burada okuduklarınız sizlere gerçek sonuçları verecektir. Sonuç olarak domuz büyüsüne dair ne varsa bu yazımızda sizlere bilgi olarak paylaşmanın yanı sıra örneğin; domuz yağı büyüsü ile kişiyi aşık etme büyüsüne kadar birçok süreci beraberinde getirebilirsiniz. Diğer kaynaklardan aldığınız bilgiler ne yazık ki; gerçekçi bilgiler olmadığından kişileri hayal kırıklığına uğratmaktadır. Kişilerin hayal kırıklığı beraberinde olumsuz şeylerin oluşmasına da sebep olmaktadır.

Domuz Büyüsünün Amacı Nedir?

İnsanlar üzerinde etkisi olan bir büyü tekniğidir. Kişiyi yakınlaştırma ya da uzaklaştırma üzerine etkileri vardır. Kimine göre 48 saatte etkili domuz büyüsü gibi etkinlikler yapılırken kimine göre ise uzun vadede etkisini gösterecek şekilde yapılmaktadır. Kısaca yanınızda ya da yakınızın etrafında olmasını istemediğiniz kişileri uzaklaştırmak ya da bu kişileri daha da çok kendinize ya da bir yakınınıza yakın tutmak için tercih edilir. Medyum hocalar tarafından yani kişinin profesyonel kişilerden destek alması gerekir. Kendi başınıza ya da bilmeyen kişiler ile bu süreci yürütmek isterseniz sıkıntılı günler geçirebilirsiniz.

Diğer büyülerde olduğu gibi etkisi ve gücü dozaja göre değişkenlik gösterir. Her türlü sorunları da çözmek için tılsım enerjisini iyi kullanmak gerekiyor. Domuz yağı, karabiber, karbonat gibi malzemelerin birleşiminden elde edilir. Ancak profesyonel bir Medyum hocanın bu karışıma duası ve büyü gücünü de koymasıyla tesiri arttırılır. Normal bir şekilde karışım elde edilerek uygulanması tek başına yeterli değildir. Hatalı bir şekilde karışım elde edilerek uygulanması demek büyük sonuçlar ortaya çıkarabilir. Ayrıca karışım elde edildikten sonra en son işlem olarak bir şiirin okunması gerekir. Bu şiir ise sıradan değil domuz büyüsü ile söylenecek şiirdir.

Karışım elde edildikten sonra peçete içerisine ya da mendil içerisine karışım konularak kişiye teslim edilir. Beraberinde kişiye; bu karışımın bir toprağa gömülmesi istenir. Kişi büyüyü gömerken hangi iş için yaptırdıysa onu da içinden okuyarak söylemesi gerekir. Bu ise sonuca ulaşmak için çok önemlidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra