Menu

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüleri kişilerin kendilerini korumak amacıyla yaptırdıkları bir büyüdür. Bu büyüye ağız kilitleme büyüsü de denir. Özellikle evliliklerde uygulanan bir büyüdür.

Dil Bağlama Büyüsü

Burada kişiye yönelik art niyetli konuşmalar söz konusudur. Bu konuşmalar eş veya yakın akrabalar tarafından yapılabilir. Rahatsız olup düzenini bozmak istemeyenler bu sıkıntıdan kurtulmak isterler. Dil bağlama büyüleri burada devreye girer. Kişi dil bağlama büyüsü nasıl yapılır diye düşünmeye başlayabilir. Buradaki amaç hakkında kötü konuşup huzursuz edenlerin konuşmasını engellemektir. Dil bağlama büyüleri genellikle aile içi geçimsizlikler için yapılır. Gelin-kayınvalide, gelin-görümce geçimsizliklerine çok sık rastlanır. Eşler arasındaki ilişki içinde uygulanabilir.

Dil Bağlama Büyüsü Uygulaması

Dil bağlama büyüleri huzursuzlukların ortadan kalkması amacıyla yapılır. Birçok büyü yapma yöntemi vardır ve dil bağlama büyüsü nasıl yapılır diye sorulabilir. Dil bağlama büyüleri dualar aracılığıyla yapılır ve bu nedenle bir art niyet taşımamalıdır. Bu tarz büyülerin amacı insanların hayrına olmasıdır. Bu büyü uygulandıktan sonra kimse zarar görmemelidir.

Dil bağlama büyülerini olumsuz amaçlar için kullanmak da söz konusu olabilir. Özellikle miras konularında yaptırıldığı görülmektedir. Bu niyetle yapıldığında kişinin kendi menfaatini gözetmesi söz konusu olacaktır.

Dil bağlama büyülerinin yapılması için birçok yöntem kullanılabilir. Aynı şekilde farklı araçlar kullanarak da dil bağlama büyüleri yapılabilir. Bu büyüler dualar yoluyla yapılabilir ve genellikle uygulanan yöntem budur. Ayetler okunarak dil bağlama büyüleri yapılabilir. Ayrıca muska yoluyla da yapmak mümkündür.

Yakın çevreden biri kişiyi sevememiş olabilir. Bu kişinin konuşmaları çok rahatsız edici boyutlara ulaşabilir. Sözlü saldırılara maruz kalan kişi, sevmeyen kişinin sevgisini kazanmak ve tatsızlık çıkmasını önlemek amacıyla dil bağlama büyüsü yapmak isteyebilir. Kişi öncelikle temiz bir bardak su almalı ve içine Besmele okumalıdır. Bu okunmuş su sevgisi kazanılmak istenen kişiye içirilir. Suyu içince kişinin bakış açısı değişecek ve yakınlık duymaya başlayacaktır. Böylece tatlılıkla sorun çözülmüş olacaktır. Kişi kendisine zarar veren bir kişinin dilini bağlamak için bu büyüyü yaptırmak istiyorsa öncelikle dil bağlama büyüsü nasıl yapılır diye araştırmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra