Menu

Delirtme Büyüsü

Genelde delirtme büyüleri bir insandan intikam almak için yapılmaktadır. Büyünün tam olarak işleme aldığı durum ise kişinin akıl sağlığını bozması anlamına gelmektedir. Yapımında çok dikkat isteyen bir büyü olduğu için açıkçası her medyum böyle bir çalışma içerisinde bulunmaz. Eğer işinde uzman değil se branşı daha farklı kategorilerdeyse delirtme büyüsü başarısız bir şekilde gerçekleşirse sonuç almak mümkün değildir. Çünkü yapılması çok zor olan büyülerden birisidir. Diğer büyülerden zor olduğunu açıklayan unsur ise 14 günde yapımının tamamlanmasıdır. Diğer büyüler genelde 3 ya da 7 gün arasında tamamlanmaktadır. Farklı zaman dilimlerinde, gece-gündüz olayında yapılabilen, bilhassa geceleri çalışması tamamlanan her 14 günün her gününe özel farklı uygulamalar yapılarak tamamlanmaktadır. Eğer her adımı başarılı bir şekilde sonlandırılır ise büyü 14 günün sonunda tamamlanır ve tesirini en az 5 gün içinde göstermeye başlar. Şeytani büyülerde 14 rakamının uğursuz olduğu bilinir ve medyumlar da bu 14 sayısı veya rakamı ile yakından ilgilenerek büyüleri ona göre yapmaktadırlar. Delirtme büyüsü eğer dolunay gecesine denk gelirse tutma oranı çok yüksektir. Şimdi bu yazımızda delirtme büyüsü nasıl yapılır, delirtme büyüsü amacı nedir, ne zaman tutar ve riskleri var mı diye merak edenlerin sorularını yanıtlamak istiyoruz.

Delirtme Büyüsünü Kimler Tercih Ediyor?

İntikam alma duygusu içinde olanlar, içinde kin besleyenler, kendisine yapılanları unutmayarak bir gün intikamımı alacağım diyenlerin başvurduğu bir işlemdir. Her alanda, her kişi üzerinde uygulanabilir. Mesela; evli eşler aralarında bazı sıkıntılar yaşamış ve ayrılma noktasına kadar gelmişlerse ki boşanma gerçekleşmiş ise kadın tarafından eski kocaya karşı akli dengesini yitirmesi için büyü yaptırabilmektedir. Tam tersi olarak erkeğin evlilikten canı yandıysa intikamını farklı yollardan aramak yerine kadının delirmesini, akli dengesini yitirmesini amaçlıyor ise intikamını bu şekilde almak istemektedir. Daha fazla örnek isterseniz eğer; bir kişi bir malınızı çaldıysa ve ondan şüpheleniyorsanız ama yeterli deliliniz yoksa bu kişi üzerine de bu kara büyüden yaptırılabilir. Harici olarak bir iş yerinde çalıştınız ve ödemenizi alamadıysanız elinizden de başka bir iş gelmiyorsa sizin hakkınızı yiyen kişiye delirtme büyüsü yapılabilmektedir.

Delirtme büyüsü ağırlıklı olarak miras kavgasında olan kişiler tarafından da yapılmaktadır. Kişi hastalansın ve ölsün diyerek böyle kara büyülere rağbet etmektedirler. Bir an önce mirası çözümlemek ve kendi üstlerine miras almak için kişilere büyü yaptırılmaktadır.

Delirme Büyüsüne Maruz Kala Kişideki Belirtiler

Eğer birisi birisine delirtme büyüsü yaptırır ise ve büyü etkisini gösterirse yani doğru bir şekilde yapılır da tutarsa kişinin hızlı bir şekilde sağlığı bozulmaya başlar. Fiziksel bir rahatsızlık görülmez ancak akli dengesinde bir anormallik kendisini gösterir. Kişi tıbben düzelmeyen, iyileşmeyen bir rahatsızlık ile karşılaşır. Bu hastalık ruhsal bozukluklarla kendisini göstermeye başlar. Her ne kadar ruhsal bozukluk kendisini göstermeye başlasa da kişiye sen ne yapıyorsun böyle denilse bile kişi hareketlerini, düşüncelerini gayet normal karşılar ve kendisine karşı gelen eleştirilere sert cevaplar verir. Kendisi hastalığını kabullenmez. Yakın eş, dost, akraba veya ailesinin baskısı ile doktor doktor gezdirilir. Genelde kişi doktor kontrolünde olsa bile iyileşme süreci görülmez. İnsanlar başkalarının nasihatleri ile medyum hocalara görülmesini isterler. Buna karşılık olarak işinde başarılı bir medyum bulunursa eğer kişi de düzelmeler görülebilir. Sinsi bir süreç olacağı için fark edilmesi epey bir zaman alacaktır. Buna karşılık geçen zamandaki büyünün etkisini bozmak ise oldukça zor olacaktır. Büyüler ne zaman erken öğrenilir ise bozulma süreci de bir o kadar erken olur. Geç fark edilir ise büyünün başlangıcından itibaren bozulma süreci de aynı süreyi gösterebilir.

Delirtme Büyüsü Hakkında Genel Bilgi

Yukarıdaki bahsettiğimiz delirtme büyüsü paylaşımımız çeşitli internet sitelerinden kaynak alınarak sizlerle paylaşılmıştır. Bizim böyle bir büyü çalışmamız bulunmaz. Büyü bozma veya büyü var mı gibi bakımları bizler yapmıyoruz. Resmi ve vergi ödeyen bir medyum hizmetimiz bulunduğu için sadece aşk, kısmet açma, nasip açma, bağlama üzerine vefk çalışmalarımız bulunmaktadır. Sizlere aktarılan bilgilerin gerçeklik payının var olduğundan bizler de araştırmalarımıza göre görmekteyiz. Böyle bir büyünün varlığından bile internet sitelerindeki kaynaklardan görmekteyiz. Vefk işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak büyü hizmetimiz olmadığı için soru ve suallerinize cevap veremiyoruz.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra