Menu

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü

Geçmişten günümüze pek çok kişi farklı amaçlar için büyü yöntemini tercih etmektedirler. Bu yöntemleri genellikle kişiler sevdikleri kadına ya da adama kavuşabilmek için tercih etmektedirler. Özellikle sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek için büyü yaptıran pek çok kişi bulunmaktadır. Bu büyülerden biri de Deli gibi âşık etme büyüsü olup bu büyü kişi üzerinde hemen etki edecektir. Oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için de yapıldığı andan itibaren kişi direk sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yöntem sayesinde cinlerin verdiği vesveseler ile kişi gün içerisinde sizi düşünür hale gelecek ve mutlaka kısa süre içerisinde size karşı olan duygularını açacaktır. Özellikle kuvvetli bir büyü oluşu ile de uzun süre boyunca tesirini göreceksinizdir.

Bu büyü ile kişinin sizi sürekli olarak sevmesini istiyor iseniz mutlaka belli aralıklarla büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyü tesirini kaybetmemiş olacaktır ve sürekli olarak kişi sizi sevmeye devam edecektir. Bu büyüyü özellikle tesiri bitmeden önce yeniletmeniz oldukça önemlidir. Çünkü büyü tesirini yitirdiği zaman kişinin üzerindeki etkisinde biteceği için kişinin size karşı olan davranışlarında farklılıklar olacaktır ve kişi direk olarak sizden soğuyacaktır. Bu büyü ile kolaylıkla sevdiğiniz kişiyi elde edebilirsiniz fakat sevdiğiniz kişiyi elinizde tutabilmek için de mutlaka bu büyüyü yeniletmeniz gerekecektir.  Deli gibi aşık etme büyüsü ile bu şekilde sevdiğiniz kişinin hayatı boyunca sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Deli gibi aşık etme büyüsü ile kişiler daha kuvvetli bir sonuç almak istiyorlar ise bu büyüyü muskaya yazdırabilirler. Muskaya yazdırma yöntemi diğer büyülere göre daha kuvvetli olup anında cevap verecektir. Bu büyüyü muskaya yazdırdıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere kimsenin göremeyeceği bir şekilde saklamanız gerekecektir. Bu muskayı birisi bir şekilde bulur ve açar ise büyü bozulacak ve etkisini anında yitirecektir. Kişide artık eski davranışlarına geri döneceği için sizi sevmeyecektir. Bu yüzden olabildiğince bu muskaya yazılmış olan büyüyü iyi bir yere saklamalısınız ve olabildiğince kimsenin görmemesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyü bozulacağı için kişinin davranışlarında değişiklik olacak ve sizi sevmekten vazgeçecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra