Menu

Defne Yaprağı Ve Büyü

Defne Yaprağı Büyüsü

Defne yaprağı büyüsü sevdiğiniz kişinin size bağlanması ve aşık olması için yapılır. Oldukça etkili ve tesirli bir büyü çeşididir. Defne Yaprağı ve büyü yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şey iyi bir hoca veya medyumdan destek almanız gereklidir. Tek başınıza bu büyüyü yapmak tehlikeli olacaktır. Bu büyüyü yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer noktaysa büyü esnasında niyet etmeniz ve bu niyetin kalben olmasıdır. Kalben ettiğiniz niyetten sonra 7-14 Defne Yaprağının üzerine büyü yapılacak ve büyü yapan kişilerin bilgileri yazılır, dualar okunur daha sonra Defne Yaprağı ateşle yakılır. Büyü yapıldıktan sonra, büyü yaptırdığınız kişi size aşk ve sevgiyle gelecektir.

Defne Yaprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyünün tesiri yapıldığını anda görülmeye başlar tam anlamıyla büyünün tesiri altına alınmasını 7 ila 14 gün içinde gerçekleşir. Büyü yapıldığı insanın bilincine girilerek kişinin duyguları el altına alınır ve bilince komutalar verilerek kişi himaye altına alınır. Defne Yaprağı ve büyü yaptırmadan önce şunu bilmeniz gereklidir; her ne kadar iyi niyetlerle yapılsa da bu büyü kara büyüler ailesine aittir. Dinimizde hiçbir büyünün kabulü yoktur. Büyü yapanında yaptıranında ne bu dünyada ne de öbür dünyada yeri yoktur. Bunu bilerek bu büyüye karar verebilirsiniz. Büyünün etkisi hem karşı tarafta hem de sizde görülür. Büyünün bozma işlemi de mevcuttur. Erken teşhis ile aynı şekilde defne Yaprağı kullanılarak büyü bozulabilir. Büyünün etkileri kusmalar ve el kol uyuşmalarıyla başlar. Daha sonra büyünün etkilerini ruhen yaşamaya başlarsınız. Ruhen ve fizikken yaşadığınız büyü belirtilerini hissettiyseniz hemen bir medyuma başvurmanız gereklidir.

Defne Yaprağı Büyüsü Etkileri

Büyüyü yaptırmadan önce elinizden gelen her şeyi yapmış fakat bir sonuca ulaşamadıysanız bu büyüyü yaptırmaya karar verebilirsiniz. Büyüler tılsımlarla yapıldığı için insanın psikolojisinde yer etmektedir. Hayatınız aynı rötarında gitmeyebilir, büyü yaptıranda olsanız bu büyüden etkileneceğinizi hiçbir zaman unutmayın. Büyünün kalıcı olması için de defne Yapraklarına yazılacak olan duaların eksiksiz ve hatasız yazılması gereklidir. Defne Yaprağı ve büyü, geçmişten günümüze yapılan aşk büyüleri içinde en geçerli sonuçlar alınan çeşittir. Diğer aşk büyüleri gibi soğuk ve donuk malzemelerden yapılmaz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra