Menu

Defne Yaprağı İle Büyü Bozma

Defne yaprağı büyüsü bir aşk büyüsüdür. Kişinin bağlanması, sadık kalması ve ölene kadar sizi sevmesi için yapılır. Fakat ne yazık ki defne yaprağı büyüsünün etkisi 1 gün bile sürmemektedir. Sebebi ise doğru ve tam uygulanamayışıdır. Kişilerin büyü esnasında dikkat etmesi gereken nokta ise defne yaprağına okunacak duaların eksiksiz, hatasız ve doğru okunmasıdır. Eksik, hatalı veya yanlış okunan dualar sonucunda büyünüzün tesiri sadece birkaç saat sürecektir. Defne yaprağı büyüsü 7 – 14 tane defne yaprağı üzerine isimler ve dualar yazılarak yapılır. Daha sonra hoş kokulu yapraklar ateşte yakılır ve büyünün tesir etmesi beklenir. Büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir doğru yapıldığı taktirde. Defne yaprağı ile büyü bozma, eğer sizde kendinize defne yaprağı büyüsü yapıldığınız düşünüyor ve büyü bozma işlemi yaptırmak istiyorsanız işini iyi yapan ve bu alanda uzmanlaşan bir medyum ya da hocadan destek almanız gereklidir.

Kişilerin bu büyüleri yapmasında ki amaç iyi niyet gibi görünse de tehlikeli ve kesinlikle masum değildir. Büyüyü yaptırmadan önce kesinlikle şunu hatırlayınız; ‘ büyü dinimizce kesinlikle uygun değildir, büyü yapanında yaptıranında kesinlikle ne bu dünya da ne de öbür dünyada yeri yoktur.’ Bunu hiç aklınızdan çıkarmayın. Defne yaprağı ile büyü bozma işlemi için öncelikle 50 gram defne yaprağına ihtiyacımız vardır. Büyü bozma işlemini kesinlikle kendiniz yapmamanız gereklidir. Mutlaka destek alınız. Çünkü büyüler farklı boyutlardaki varlıkların desteği ile yapıldığı için bu işlemi tek başınıza yapmanız size zarar verebilir. Almış olduğunuz defne yapraklarını su içinde kaynatarak, banyo yapacağınız suya katmanız gereklidir.

Defne yaprağı ile büyü bozma, bu tarz büyüleri bozmak çokta kolay değildir. Büyüyü bozmak için sadece bu su ile banyo yapmanız yeterli kalmayacaktır. Aynı zamanda büyü yapılan kişinin sürekli ibadet etmesi, günlük olarak ayetel kürsi, felak ve nas okuması gereklidir. Kişinin ibadet etmesi ve defne yaprağıyla yıkanması ile büyünün bozulması mümkün olacaktır. Büyülerin bozulmasının hızlı gerçekleşmesini istiyorsanız, büyüyü erken teşhisle fark etmeniz gereklidir. Büyüyü erken far etmeniz büyüyü bozmak daha kolay olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra