Menu

Definede Yılan Büyüsü

Definede yılan büyüsü geçmişten günümüze herkesin de bildiği üzere definelerin, gömülerin üzerinde olur. Define koyulurken üzerine yapılan bu büyü sayesinde uzun yıllar sonra bile gömünüzü bulan kişi o mal varlığına dokunamayacaktır. Definede yılan büyüsü, genellikle yapılmak için değil bozdurulmak için kullanılır. Yüzyıllardır bu topraklar üzerinde milyonlarca kazı çalışmasında gömüler bulunmuştur. Gömüleri açmaya çalışırken ölen insanlar, çarpılan insanlar veya sokulan insanlar olmuştur. Definede yılan büyüsü de aynı şekilde bir definin üzerinde bulunan bir büyüdür. Bir lahit mezarlığının veya gömü dolu bir testinin üzerinde de olabilir. Definede yılan büyüsünü bozmak için mutlaka bir ya da birkaç bilen kişiyle defineyi kazamaya gitmeniz gereklidir.

Gömünüzün yerini bulup işaretlediyseniz akşam vakitlerinde hava kararmaya başlayınca en az 1 bilen hoca veya 2 bilen hocayla birlikte gömünün olduğu yere gidiniz. Daha sonra hocanız size yapılması gerekenleri aşama aşama anlatacaktır. Bu büyüyü bozmak hiçte kolay bir işlem olmadığı için hoca seçiminizde dikkatli olunuz. Define işin içine girdiği zaman dolandırıcılar çoğalıyor. Hocanız ehli Müslim, takvalı ve bu işi sadece iyi niyetlerle yapması gerekiyordur. Definede yılan büyüsü, kazınıza başlandığı an itibariyle hocanız okumaya başlar ve define sahibinin ruhunu bulur onun için dualar eder ve rızasını almaya çalışır. Rızasını aldığı takdirde siz kazınızı yapmaya devam edebileceksiniz. Yılanlar definenin altında ise başta görünmeyecektir ama ortaya çıkar çıkmaz kaçmaya çalışacaklardır.

Onları gördüğünüz an kesmeniz gereklidir. Ancak bu şekilde defineler gün yüzüne çıkabilir. Yılanı kestikten sonra hayvan altına dönüşecektir. Eğer yılan kaçtıysa, define sahibinin yanına gitmiştir ve siz defineye ulaşamayacaksınız demektir. Bu işte oldukça dikkatli ve kuvvetli tılsımlar gereklidir. Yanlış, eksik veya hatalı bir söylemde hiç beklenmeyen sonuçlar doğurabilir. Ve büyü farklı bir boyuta geçebilir. Çarpılabilir, sokulabilir hatta ölebilirsiniz. Bunun için öncelikle bilmeniz gereken şey definede yılan büyüsü gibi diğer büyülerinde hiçbir şekilde dinimizde yeri olmayışıdır. Kesin karar verdiniz ve definenizi kazacaksınız bu büyüyü yaptırmak zorundasınız. Durumlar bu raddeye geldiği vakitte her şeyi kabullenmiş ve her şeyi göze almış olacaksınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra