Menu

Dargın Eşleri Barıştırma ve Bağlama Büyüsü

Dargınlık sadece kardeş, arkadaş arasında olan bir durum değildir. Çoğunlukla evli insanların da aşamadıkları sorunlardan birisi de sürekli tartışma içerisinde olmalarıdır. Bu tartışmanın nedeni ise genelde anlaşmazlıklardır. Anlaşmazlıklar ise dargınlığı, küskünlüğü ve sonucunda da ayrılığı getirmektedir. Barıştırma büyüsünün amacı ise dargın olan eşleri birbirleri ile barıştırmak ve bir daha küsmemeleri için koruyucu bir kalkan görevi üstlenmesidir. Barıştırma büyüsü yapıldığı zaman eğer medyum uygun görür ise ya da kişilerden birisi bağlama talep ederse bağlama büyüsü ile birlikte yapılır. Bu sayede elde edilecek sonuç ise aradaki dargınlığı kaldırmak ve eşlerin birbirlerine bağlanması sağlanmaktadır.

Barıştırma Büyüsü Tam Olarak Nedir ve Nasıl Yapılır?

Evli eşler arasını düzelten büyü olarak açıklayabiliriz. Herhangi bir nedenden dolayı eşlerden birisi evi terk etmiş ve ayrılmak için mücadele veriyorsa barıştırma büyüsü yapıldığı zaman evi terk eden eş evine geri gelir ve bir daha da aralarında tartışma kolay kolay yaşanmaz. Barıştırma büyüsü gerçek bir medyum tarafından basit bir şekilde yapılır. Evde ya da herhangi bir ortamda medyum olmadan yapılmaması gerekir. Hem tutmaz hem de ters tepme durumu söz konusu olur. Barıştırma büyüsü ortalama 7 günlük bir çalışma sonucunda elde edilir.

Barıştırma Büyüsü ve Bağlama Büyüsü Bir Arada Yapılır mı?

Birçok kişinin merak ettiği sorulardan birisi de tek büyü ile hem barıştırma hem de bağlama yapılabilir mi şeklinde olmaktadır. Ancak bu ikisi bir arada olmaz. Barıştırma büyüsü adından da belli olacağı üzere kişilerin barışmasını sağlar. Bağlama büyüsü de araları düzelen eşlerin birbirleri ile bir daha kopmaması, tartışmaması, anlaşmazlıklara taviz vermemesi adına yapılmaktadır. İkisi farklı büyüdür ve tek kalemde yapılmaz.

Barıştırma Büyüsü Yaptırsam Kaç Günde Barışırız?

Büyünün yapılma süreci 7 gündür. Ortalama olarak 40 gün içinde barışma görülebilmektedir. Burada belirtilen 40 gün sizlere uzun bir süre gelebilir. Ancak 40 gün içinde olması belki de 10. Günde etkisini gösterebilir.

Barıştırma Büyüsü Zararlı mı?

Büyü yaptırmak veya yapmak günah olduğu için zararları olabilir. Zararı olmadan eşimle aramı düzelten havas ilmi çalışması var mı diye soracak olursanız barıştırma vefki veya bağlama vefki ile ilgilenebilirsiniz. Biz büyü yapmadığımız için vefkler hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra