Menu

Çok Sevdiğim Sevgilim Bana Bağlansın Büyüsü

Sevgilinizi veya eşinizi çok seviyor olabilirsiniz. bu gayet hoş karşılanacak bir durumdur. Ancak sevgilinizi her an kaybetme iç güdüsü ile yaşıyorsanız bu sizin için büyük bir sıkıntı halidir. Ancak çok sevdiğim sevgilim bana bağlansın büyüsü ile ilgilenmeniz durumunda sevgilinizin size bağlanması sağlanır. Bağlama büyüsü kategorisinde bulunan bu uygulama çok eski yıllardan beri neredeyse tüm ülkelerde kullanılan bir yöntemdir. Sevgiliniz size bağlandıktan sonra hiçbir şekilde gözü sizden başkasını görmez. Kadın ya da erkek fark etmez hiç kimsenin lafı ile hareket etmez. Size taparcasına sizin söylemlerinizden başka söylemleri duymaz. Gözü de, kulağı da tamamen sizde olur. Aranızdaki ilişkiyi istemeyenleri bile göz ardı edecek kadar yeri geldiğinde ailesini bile arkasına alarak sadece sizinle olmayı istemesi sağlanır. Ömürlük bir uygulamadır ve birisi tarafından bozdurulmadığı sürece bu kişi sizi sevecek ve size bağlı olarak yaşayacaktır.

Bağlama Büyüsü Günah mı?

Belki art niyet beslemeden yapacağınız bir süreç bile olsa büyü yapmak ve yaptırmak günahtır. İslam dini bunu günah olarak kitapta çeşitli ayetlerde belirtiyor olsa da diğer dinlerde de yeri yoktur. Büyü yapan medyumları internet ortamından bulabilirsiniz. Büyü yapılırken saç teli ile, ayakkabı ile, iç çamaşırı ile veya sayamadığımız birçok çeşit ile yapılabilmektedir. Ancak bağlama büyüsü yerine sevdiğinizi kendinize bağlamak için bağlama vefki yaptırmanızda daha hayırlı bir iş olacaktır. Bağlama vefki herhangi bir şekilde büyü ile bir bağlantısı olmayan uygulamalardan birisidir. Sadece kişiye özel çalışma yapılır ve bu çalışmaları yapacak olan kişi işinin ehli medyumlardır. Medyum haricinde hiçbir şekilde başkalarına yaptırmaya kalkmanız ya da kendi başınıza yapma eyleminde bulunmanız olumsuz sonuçlar verecektir. Çünkü vefkler 7 güne yayılan bir zaman diliminde gerçekleştirilir. Belli başlı dualar okunur ve vefk kağıdı üzerine dilek, istek yazılır. Vefk çok ayrı bir boyuttur ve sadece işi bilen kişi tarafından yapılır.

Bağlama Vefki ile Sevgilinizi Nasıl Bağlarsınız?

Medyum olarak bizimle iletişime geçmeniz durumunda sevdiğiniz kişi için sizden birkaç bilgi aldıktan sonra süreci başlatırız. 7 gün sürecek bir çalışma olur ve yapılan bağlama vefki tılsım haline getirilir. Tılsım elinize geçtikten sonra 40 gün içinde tutması beklenir.

One Response
  1. sevil k- Temmuz 12, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra