Menu

Çok Para Kazanma Büyüsü

İnsanlar maddi refaha ulaşmak için çok para kazanma büyüsü yaptırmak isteseler de özellikle zenginleşmek amaçlı büyülerden uzak durmak gerekir. Kuran içinde insanların maddi kazançlarını arttırmalarına yardımcı olacak pek çok dua bulunmaktadır. Kişiler refah elde etmek için bu dualardan yararlanmalıdır.

Karınca Duası

Karınca duası Kuran içinde yer alan ve iş yerlerinin bereketinin artması için okunan bir duadır. Karınca duasının yazılı olduğu kağıtların iş yerlerinin duvarlarında asılı olması nedeniyle çok para kazanma büyüsü olduğu yanılgısı vardır. Karınca duası asla bir büyü uygulaması değildir. Genellikle beş nüsha olarak hazırlanan karınca duası işyerinin dört duvarına asılır. Kalan bir nüshayı da işyeri sahibi üzerinde taşır. Tamamen mekana odaklı olan karınca duası mekan sahibinin işlerinin artmasını sağlamak için yapılan tamamen rahmani bir uygulamadır ve büyülerle kıyaslanmamalıdır. Zenginlik büyülerinin ise mekanlara değil insanlar üzerine yapılması söz konusudur. Kendisine zenginlik büyüsü yaptıran bir insan gittiği her noktada para kazanabilir ve her durumda para ona gelir.

Para Kazanma Büyülerinin Tehlikeleri

Her insan zengin olmak ve rahat bir yaşam sürmek ister. Zenginlik elde etmek için büyü yaptırma yoluna gitmek ise çok büyük bir hatadır. Zenginlik büyüleri çok güçlüdür ve bu büyüyü yaptıran insan çok zengin olur. Zenginlik büyüleri insanlara diledikleri zenginliği verir fakat çok para kazanma büyüsü kişiden çok fazla şey götürür. Para kazanmak amacıyla yapılan büyüler kara büyü uygulamalarıdır ve şeytani varlıklardan yardım alınarak yapılır. Medyumlar kendilerine gelen ve zenginlik büyüsü yaptırmak isteyenleri bu büyünün akıbeti hakkında yedi kez uyarır. Zenginlik büyüsü yaptıran kişi çok zengin olacak ve her durumda para ona akacaktır. Maddi yönden gelen bu zenginlik, manevi yönden fakirleşmeye neden olacaktır. Bu büyüyü yaptıran kişi zengin olmak uğruna ruhunu şeytana satmış kabul edilir. Hem kişinin kendisi hem de yakın çevresi büyük zararlar görür ve bu büyü uygulandıktan sonra sevilen insanların ölümü söz konusu olabilir. İnsanlar maddi zenginlik kazanmak uğruna asla böyle bir yola başvurmamalı ve yaşayacakları manevi kayıpları göz önünde bulundurmalıdır.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra