Menu

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Yapması Gereken Büyü

çocuk sahibi olmak isteyenlerin yapması gereken büyüÇocuğum Olsun Diye Büyü

Çocuk sahibi olmak başta hemen her kadının ve erkeğin hayalleri arasında yer alır. Özellikle de toplumumuzda çok önemli yeri olan çocuklarımız için yapamayacağımız hiçbir şey yoktur. Çocuk sahibi olamayan insanlar çok mutsuz ve üzgünlerdir. Bu yazımızda çocuk sahibi olmak isteyen kişilerin yapması gereken büyüyü size anlatacağız.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Nasıl Büyü Yapılır?

Çocuk sahibi olmak için yapılacak büyü diğerlerinden biraz farklıdır. Bunun sebebi bu diğer durumlara göre daha özel ve zor bir durumdur. Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız yaklaşık olarak üç aylık bir süreyi gözden çıkartmalısınız. Bu üç aylık süre içerisinde yapılacak olan büyüyü sizlere adım adım yazıyoruz.

  • Ayın ilk gününden itibaren her sabah namazından önce abdest alınır ve ezan okunmadan ihlas suresi 3 defa okunur.
  • Ezanın okunmasıyla birlikte namaz kılınır.
  • Ayın başından itibaren hergün 3 sokak köpeğinin karnı doyulur ve sevilir.
  • Cuma geceleri bir suya kevser ve fatiha sureleri okunur. Su içilir.
  • Bu 3 aylık süre boyunca Cuma geceleri hariç istenilen hergün eşiniz ile birlikte yakınlaşabilirsiniz.
  • Gün içinde boy abdestsiz gezilmesi kesinlikle yasaktır.
  • Eşlerden iki tarafta boy abdestli gezmelidir.

Yukarıda anlattığımız adımların gerçekleştirilmesi durumunda bir çocuğunuz olacaktır. Bu büyü çok eski zamanlara dayanan çocuk sahibi olmak isteyenlerin yaptığı bir büyüdür. Aynı zamanda ilave olarak yeni doğum yapmış bir kadından gelen bir miktar sütü alıp, eşinizin yüzüne damlata bilirsiniz. Bu sütü 1 damla olacak şekilde ayarlamanız yeterli olacaktır.

Çocuk sahibi olmak için yapılan bu büyüye inanmak ve gerçekten isteyerek uygulamak çok önemlidir. İnanç ve imanınız sağlam olduğu durumlarda daha kuvvetli sonuçlar almanız garantidir.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Yapılması Gereken Büyüde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyü yaparken genel olarak imanınızın önemli olduğu için, dinimizde uygun görülmeyen davranışlardan kendinizi uzaklaştırmanız sizin için iyi olacaktır. Bu davranışlara örnek vermek gerekirse yalan söylemek, zina yapmamak, hainlik yapmamak  ve kul hakkına  girmemek gibi başlıca günahlardan uzak durmak gerekir. Biri size çocuğunuz olmaması için büyü yapmış ise yukarıda yapacağımız büyü bu büyüyü bozmaya tek başına yeterli olmayacaktır. Eğer böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız bu büyüyü bozmak için için yeni doğum yapmış ve aynı zamanda namaz kılınan bir evde 3 Cuma gecesi boyunca, Yasin okumalı, akşam namazını kılmalısınız. Büyünün yapıldığını fark edemeye bilirsiniz ama bozulduğunu kesinlikle his edeceksiniz ve anlayacaksınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra