Menu

Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Soğutma amaçlı yapılan büyüler en güçlü kara büyüler olarak bilinir. İnsanların eşleri, akrabaları ya da arkadaşlarıyla aralarına nifak girmesi sağlanarak birbirlerinden soğuması amacıyla yapılan uygulamalardır. Soğutma büyüleri insanları birbirinden soğutma, evden soğutma, işten soğutma veya cinsellikten soğutma büyüsü olarak yapılabilmektedir. Cinsellikten soğutma büyüsü eşler ya da sevgililer arasında cinsel soğukluk yaşanması ve bu sayede ilişkinin bozulması amacıyla yapılabilmektedir.

Cinsellikten Soğutma Büyüsünün Yapılış Amacı

İlişkilerin bozulmasını sağlamak amacıyla yapılan cinsellikten soğutma büyüsü farklı amaçlar için de uygulanabilmektedir. Kadınlara ve cinselliğe çok düşkün olan erkekler bu büyülere maruz kalabilirler. Eğer erkek sürekli eşini aldatma eğilimindeyse kadın cinsellikten soğutma büyüsü yaptırmak isteyebilir. Evliliklerde eşlerin arasını açmak için kullanılabildiği gibi çocuk sahibi olmalarını engellemek amacıyla da yapılabilmektedir. Eşler üzerine bu büyü yapıldığında zaman içinde birbirlerine karşı olan cinsel ilginin tamamen yok olmasına neden olabilir.

Kara Büyü Yapan Medyumlar

Kara büyüler arasında yer alan cinsellikten soğutma büyüsü kara büyü yapan medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu tarz büyülerin yapılması hem çok zordur hem de oldukça tehlikelidir. Soğutma büyüleri arasında kocadan soğutma büyüsü, kocayı soğutma büyüsü, zinadan soğutma büyüsü, içkiden soğutma büyüsü, kumardan soğutma büyüsü, kendinden soğutma büyüsü ya da çevreden soğutma büyüsü yer alır.

Bu tarz kara büyü uygulamalarından kaçınmak en doğrusu olsa da içlerinde öfke ya da intikam duygusu taşıyan insanlar bu tarz tehlikeli büyüleri yaptırmak istemektedir. Kara büyü yapan medyumlar bu uygulamaları yaparken şeytani cinlerin yardımını almaktadır. Bu durum büyüye maruz bırakılan kişi kadar büyüyü yaptıran kişi üzerinde de çok olumsuz etkiler yaradır. Soğutma ve ayırma büyüleri gibi tehlikeli uygulamaları yaptırmak isteyenler bu büyülerden sağlayabilecekleri fayda ile uğrayabilecekleri zararları göz önüne almalı ve buna göre karar vermelidir. Uğranılacak zararın minimum düzeyde kalabilmesi için uygulamanın işinin ehli bir medyum tarafından yapılması gerekir.

Soğutma büyüleri sadece kişileri kötü alışkanlıklarından soğutmak amacıyla yapılıyorsa kabul edilebilir olmaktadır. Kumardan soğutma büyüsü ve içkiden soğutma büyüsü çok tercih edilmektedir ve genellikle eşleri bu tarz kötü alışkanlıklara sahip olan kadınlar tarafından talep edilmektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra