Menu

Cinselliği Bağlama Büyüsü

Evlilikleri bozmak için yapılan ayırma büyülerinden bir tanesi de cinselliği bağlama büyüsü olarak bilinir. Bu yeni evlenen çiftlere de yapılabileceği gibi, uzun yıllardır evli olan çiftler için de uygulanabilir. Evliliğin ilk günü çiftlere yapılan bağlama büyüsünün amacı cinsel birleşmenin gerçekleşmesinin önüne geçmektir.

Evlilikleri Bozma Büyüleri

Kurulmuş bir yuvayı dağıtmak için yapılan büyüler kara büyülerdir. Kara büyüler dinen kesinlikle yasaklanmış ve affı olmayan büyülerdir. Eski çağlardan günümüze kadar gelen sayısız büyü çeşidi vardır. Bu büyüler, büyü yapan kişiler tarafından aktarılarak ya da büyü kitapları yoluyla günümüze gelmiştir. Büyüler genellikle bir bölgede ortaya çıkar ve daha sonra insanlar yoluyla dünyaya yayılır. Eski zamanlarda ticaretin gelişmesi ve ticaret kervanlarının sürekli yer değiştirmesi büyülerin dünyaya yayılmasında en büyük etken olmuştur.

Kişilere yapılan cinselliği bağlama büyüsü mazisi eski olmayan bir büyüdür. Bu büyü son zamanlarda uygulanmaya başlamış ve yaygınlaşmıştır. Bu yöntemle büyü yapılan kişinin eşi ile beraber olamaması hedeflenir. Büyü yapılan kişide iktidarsızlık görülmeye başlar. Kişi eşiyle beraber olmak istemez ve olamaz da. Kişinin başkalarıyla girdiği cinsel ilişkilerde bir sorun yaşanmaz.

Yeni evlenen çiftlerde gerdeğe girilmeden önce, erkeğin adı anılarak dualar okunup yere çivi çakılması ile bu büyünün yapılabildiği bilinmektedir. Kilide okunup kilidi kilitleyerek de yapılabilir. Bu büyünün amacı kötüdür ve birçok şekilde uygulanabilir. Yeni evlenen çiftlere yapıldığında,  gerçek bir evliliğin başlaması engellenmiş olur.

Cinselliği Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu tür uygulamalar ilişkilerin tamamen bitmesine neden olabilir. Bu tarz sorunlar yaşanmaya başladığında kişilerin aklına büyü yapılmış olabileceği gelmez. Eş kendini yargılamaya ve kendinde hata aramaya başlar. Evliliklerde cinselliği bağlama büyüsü nedeniyle çok büyük sorunların çıkması kaçınılmazdır. Evli çift böyle bir sorun yaşıyorsa öncelikle bir doktora görünmeli, herhangi bir fiziksel veya ruhsal sorun saptanamamışsa büyüden şüphe etmelidir.

Cinselliği bağlama büyüleri direk olarak yapılan kişinin beyin fonksiyonlarına etki eder. Bunun yanında kişinin yıldızını da etkiler. Kişi üzerinde etkisi çok büyük olduğu için sıradan bir büyü bozma uygulaması, büyü yapılan kişiye zarar verebilir. Öncelikle uygun olan dualardan yardım alınmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra