Menu

Cin Musallatından Kurtulma

Bazı kişilere cin musallatı kendi kendine olabilirken, bazen de başkaları tarafından yaptırılan büyüler neticesinde kişilere şeytani cinler musallat olabilmektedir. Çoğu insan bu durumu anlamaz ve kişi cinleri gördüğünü ifade etse de insanlar tarafından bu kişiler dışlanır ve ‘’ deli ‘’ şeklinde bu kişilere bir bakış açısı oluşur. Ancak Kuran-ı Kerim ‘de cinlere yer verilmektedir ve bu durum gerçekte oluşabilmektedir. Böyle bir sorunla yaşayan kişilerin hayatları alt üst olur. Tek başına kalmaktan korktukları gibi yoğun bir psikolojik sorunlarla yaşamak zorunda kalırlar.

Kafir ve mümin cinler olmak üzere iki farklı kategoride ele alınmaktadır. Kuran’da bunlar açıkça ifade edilmiştir. Cinler kabile şeklinde yaşarlar ve ateşten yaratılmışlardır. İnsanların topraktan yaratıldığını zaten hepimiz biliyoruz. Ayrıca cinler insanlardan daha önce yaratılmışlardır. Enerji yüküyle insana görünürler ve her insan bu cinlerle karşılaşmaz. Yer yüzünde hayatlarını devam ettirirler ve her an iç içe yaşadığımız varlıklardır.

Kişiye musallat olurlarsa eğer kişinin hayatını maf edecek şekilde belirirler. Üst paragrafımızda belirttiğimiz gibi iki ayrı mümin ve kafir cinlerinin olduğunu söylemiştik. Mümin cinler insanların hayatlarına müdahale etmezler ve insanlara karşı herhangi bir zararları yoktur. Ancak kafir cinler insanların hayatlarında her daim olumsuzluklara vesile olmaktadırlar.

Cin Musallat Belirtileri Nelerdir?

Cin bir kişinin bütün uzuvlarına girebilir. Ama en çok beyinlerine girerek hükmederler. Kişide kasılmalar, ayaklarda yanmalar, çene kitlenmesi, bayılma hissi, baş dönmesi el ve diğer fiziksel hareketlerde farklılık, düşünce farklılığı, hal ve hareketlerin diğer insanlara göre farklı olması gibi belirtileri gösterirler. Kişinin hayatına müdahale eder ve kabile şeklinde olan bu cinler insana olmadık şeyler yaşatmak için adeta birbirleri ile yarışırlar. Kişiye her hangi bir yerde görülürler. Kişiye öneriler arasında görülen yerin sirkeli suyla yıkanması söylense de kişi bu dertten kurtulmak içi tıbbi bir çözüm bulamamaktadır. Bu sorunları bir hekime anlattığınız zaman çoğunlukla kişiye psikolojik tedavi uygulanır. Bu yöntem kişinin iyileşmesi için vesile olunmaktan ibarettir. Ancak Medyumlardan destek alarak kendinizi cinlere karşı koruyabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra