Menu

Çiftlerin Kavga Etmesi İçi Yapılan Büyü

Büyü kişiler üzerinde büyük bir etki bırakır ve kişi özgür iradesini kullanamadığı için kıs sürede büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyüler kişilerin kaderlerini değiştirmektedir. Dinimizde de büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Büyü genellikle çiftleri ayırmak için kullanılan bir yöntemdir. Çiftleri birbirine düşman edecek konuma getirmek için pek çok farklı ayırma büyüsü vardır. Bu büyülerin tesirleri ve yapılış şekilleri de birbirlerinden farklıdır. Çiftlerin kavga etmesi için yapılan büyü ile istediğiniz çiftin arasına kara kedi girmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için kısa sürede çift üzerinde etkisini gösterecektir. Bu büyüyü yaptırmak için mutlaka bir medyuma gitmelisiniz. Kendiniz bu büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda büyüden sizde etkileneceksinizdir ve büyünü tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir.

Ayrılık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ayrılık büyüleri kısa sürelerde kişilerin üzerine etki etmektedir. Çiftleri ayırmak için yapılan büyüler belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki ederek çiftlerin en ufak sebeplerden dolayı birbirleri ile kavga etmesine sebep olmaktadır. Sürekli olarak kavga halinde olan çiftin arası hep böyle kötü olacaktır. Belli bir süre sonra büyüde tesirini gösterdiği sürece çift artık ayrılma kararı alacaktır. Aralarındaki bu soğukluk ve kavgalardan dolayı çift birbirinden nefret edecek hale gelecektir.  Çiftlerin kavga etmesi için yapılan büyü tesirini koruduğu sürece kişilerin iyi anlaşması ve geçinmesi imkansızdır. Çift sürekli olarak kavga edecektir.

Ayırma Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır?

Her büyüde olduğu gibi bu ayırma büyüsünde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi boyunca çiftlerin arası kötü olacaktır fakat bu tesir süresi bittiğinde çiftler artık eskisi gibi iyi anlaşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden bu büyünün tesirini koruması sağlanmalıdır. Çiftlerin kavga etmesi için yapılan büyü süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmelidir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki tesirini korumaya devam edecektir. Bu yüzden bu büyünün yeniletilmesi oldukça önemlidir. Büyü yeniletilmez ise kişiler eski davranışlarına geri dönerek mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edeceklerdir ve bu yaşanan olayları da hatırlamayacaklardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra