Menu

Çatal Büyüsü ile Kişiyi Kendine Bağlama

Bağlama büyüleri kuvvetli kara büyülerdendir ve yapılış şekilleri birbirlerinden farklıdır. Bağlama büyülerinden biri olan çatal büyüsü diğer büyülere göre oldukça farklıdır ve yapılış şeklinden dolayı da oldukça kuvvetlidir. Çatal büyüsü için internette pek çok yapılış şekli olsa da bu büyü için mutlaka bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Çatal büyüsü ile kişiyi kendine bağlama için medyuma gittiğiniz de medyum bir çatal ve çatal dişlerine ip geçirmeye başlayacaktır. Bu ip ile çatala düğümler atarak büyü yapılacak olan kişinin de ismini söyleyerek büyüyü tamamlayacaktır. Büyü bu şekilde yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi ile hareket edecektir.

Çatal Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Çatal büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bu büyünün yaklaşık olarak etki süresi bir haftadır ve bu süreçte kişi yavaş yavaş farklı davranmaya başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve size karşı bir şeyler hissedecektir. Büyünün etkisi tamamen geçtiğinde kişi size gelerek duygularını söyleyecektir. Çatal büyüsü ile kişiyi kendine bağlama bu şekilde gerçekleşir. Bunun dışında büyünün etkisi geçmeye başladığında kişi de büyünün etkisinden çıkarak kendi iradesi ile hareket edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat edilmelidir.

Çatal Büyüsünün Tesir Süresi

Çatal büyüsü kuvvetli bir bağlama büyüsüdür fakat tesir süresi sona erdiğinde artık kişi tamamen normale dönecektir. Bu yüzden bu büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü gene aynı medyuma gidilerek yeniletildiğinde kişi üzerindeki etkisi bitmeyecek ve kişi büyünün tesirinden hiç çıkmayacaktır. Çatal büyüsü ile kişiyi kendine bağlama için tesir süresi oldukça önemlidir. Bu tesir süresini arttırmak için muskaya yazma yöntemi de çok sık kullanılmaktadır. Bunun dışında bağlama büyüsüne ek olarak bağlayıcı büyüler de yapılarak büyünün tesir süresi ve kuvveti arttırılmaktadır. Bu şekilde büyünün uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz ve büyü sürecince sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

One Response
  1. hatice Nisan 29, 2020 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra