Menu

Canbar Büyüsünü Yapan Hocalar

Babil büyüsü olarak bilinen ve geçmişi o dönemlere kadar giden canbar büyüsünü yapan hocalar bu alanda oldukça bilgilidir. Kişiler birisini kendine aşık etmek istediklerinde çok etkili olduğu bilinen bu büyünün uygulanmasını talep ederler.

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü aşık etme amaçlı yapılan büyüler arasında en etkilisi olarak kabul edilir. Bu büyü aynı zamanda canbar aşk duası olarak da geçmektedir. Ak büyü kapsamında yer alan bir uygulama olduğu için yapılan kişiye herhangi bir zarar vermediği düşünülür.

Kişiler eğer bir insanı kendisine aşık olmasını istiyorsa canbar büyüsünü yapan hocalar arayışına girebilirler. Bu büyünün yapılması için gerekli malzemeler büyülenmek istenen kişinin fotoğrafı, büyü yaptırmak isteyen kişinin fotoğrafı ve bir parça temiz kağıt yeterlidir. Eğer sevilen kişinin fotoğrafına ulaşmak mümkün olmuyorsa her iki tarafın çizilmiş temsili resimleri de kullanılabilir. Fotoğrafın olmadığı dönemlerde canbar aşk büyüsü yapılırken temsili çizilen resimlerin ya da çamurdan yapılan alelade heykelciklerin kullanıldığı bilinmektedir.

Fotoğraflar yan yana getirilir ve iki fotoğrafa da sırasıyla 99’ar kez okunması gereken üç adet esma vardır. Ardından bu büyünün gerçekleşmesi için gereken dualar okunur. Fotoğrafların kalp hizasına gelen noktalara daire çizmek ve bu dairelerin içine fotoğraf sahiplerinin annelerinin ve kendi isimlerinin yazılması gerekir.  Bu işlemler tamamlandıktan sonra fotoğraflar duvara asılır ve bir hafta duvarda durması sağlanır. Bu bir haftanın sonunda büyünün etkileri görülmeye başlayacaktır.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

İnternet üzerinde verilen tariflerde bu büyünün kişilerin kendileri tarafından da yapılabileceği iddia edilir. Bu son derece yanlıştır zira bu büyülerin yapımında devreye ruhani varlıklar girer. Kişiler eğer bu büyüyü yaptırmak için bir arayışa girdiklerinde mutlaka cambar büyüsünü yapan hocalar ile irtibata geçmelidir. Bu büyü için vekf yöntemi kullanılır ve vekflerin ceylan derisi üzerine yazılması yaygındır. Bu büyü yapılırken, büyü yaptıran kişi içinde tutup tutmayacağı konusunda bir tereddüt yaşamamalıdır. Eğer büyü yaptıran kişi hem kendi duyguları konusunda hem de büyünün etkili olması konusunda tereddütler yaşıyorsa bu etkili büyünün tutmama ihtimali çok yüksektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra