Menu

Çakıl Taşları İle Yapılan Büyüler

Taş büyüleri diğer büyüler gibi bağlamak veya ayırmak amaçlı kullanılabilir. Büyülerin aynı materyaller kullanılarak çift yönlü kullanılabildiği bilinmektedir ve çakıl taşları ile yapılan büyüler de böyledir. Büyülerde çakıl kullanımı genellikle aşık etme ve bağlama amaçlıdır fakat uygulanış şekli bu büyüyü bir kara büyü haline getirir.

Adet Kanı Kullanılarak Yapılan Çakıl Taşı Büyüsü

Adet kanı büyüsünün kara büyüler içinde yer aldığı ve çok güçlü bir bağlama büyüsü olduğu bilinir. Adet kanı büyüsü, adet kanının belli ritüellere uyularak büyü yapılacak kişiye yedirilmesi veya içirilmesi suretiyle yapılır. O kadar güçlü etkileri vardır bu güçlü etkileri nedeniyle bağlama amaçlı yapılsa da bir kara büyüdür. Büyünün yapılması esnasında yardım alınan ruhani varlıklar kişinin iradesine saldırır ve kontrolünü ele geçirirler. Büyü yapılan kişi ne olduğunu anlamadan kendisine büyü yapan kişiye asla vazgeçemeyecek düzeyde bağlanır.

Adet kanı büyüsünün bir başka versiyonunda ise çakıl taşları da kullanılır. Adet kanı ve çakıl taşları ile yapılan büyüler genellikle bağlama amaçlıdır. Bu yöntemde adet kanı büyü yapılacak kişinin yemeğine ya da içeceğine karıştırılmaz. Adet kanı çakıl taşlarının üzerine sürülür. Bu işlemin mutlaka bir medyum tarafından yapılması gerekir. Uygulama esnasında belli ritüellere uyulur ayrıca bu güçlü büyü ruhani varlıkların yardımıyla gerçekleşmektedir. Bu nedenle enerjilerin doğru kontrol edilmesi çok önemlidir yoksa yapılacak bir hata büyü yaptıran kişinin çok olumsuz etkilenmesine neden olur.

Bu büyü hazırlanırken adet kanı üzerine gerekli okumalar yapılır. Adet kanının kadının adet görmeye başladığı ilk gün alınması önemlidir. Medyum gerekli okumaları yaptıktan sonra adet kanını çakış taşlarının üzerine sürer. Belli şekillerle sürülür ve ardından bu taşlar beyaz bir tülbendin içine sarılarak bir dere ya da nehre bırakılır. Suyun akan bir su olması gerekmektedir.

Güçlü Etki

Büyülerin çok güçlü enerjiler ortaya çıkardığı bilinmektedir. Adet kanı büyüsü özellikle papaz büyüleri arasında yer alan bir uygulamadır. Adet kanı ve çakıl taşları ile yapılan büyüler etkinin gücünün daha da arttırır. Bu büyülerin işinin ehli medyumlara yaptırılması büyük önem taşımaktadır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra