Menu

Çakıl Taşı Büyüsü

Büyülerin yapılışlarında farklı malzemeler kullanılır. Bu malzemeler büyülerin şiddetini ve etki sürelerini de etkilemektedir. Kara büyüler büyülerin en kuvvetlisidir ve kullanılan malzemeler de odlukça farklıdır. Çakıl taşı büyüsü de kara büyülerden biridir. Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde çakıl taşları üzerine büyü yapılacak olan kişi ve ya kişilerin isimleri yazılır. Daha sonra büyülü sözcükler söylenerek üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanır. Bu büyü genellikle ailelere huzursuzluk vermek ve çiftleri birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Bu büyülü çakıl taşlarının mutlaka ailenin evinde bir yere çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Eğer büyülü çakıllar kişilerin evinden dışarıya çıkar ise büyü yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlayacaktır. Bu yüzden bu çakılların çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Çakıl Taşı Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkisi

Çakıl taşı büyüsü yapıldıktan sonra aile içerisinde artık en ufak şeyde kavga çıkacaktır ve bir huzursuzluk oluşacaktır. Kısa süre içerisinde aile fertleri artık birbirleri ile anlaşamaz duruma gelir hatta zaman içerisinde birbirlerinden nefret edeceklerdir. Bu yüzden bu çakıl taşı büyüsü oldukça tehlikelidir. Bu büyü ile bir ailenin kolaylıkla dağılmasına sebep olabilirsiniz. Çakıl taşı büyüsü çiftlerin ayrılması için yapılıyor ise kısa sürede çift sürekli olarak kavga eder duruma gelecektir ve artık birbirlerini sevmeyeceklerdir. Bu şekilde istediğiniz kişileri birbirinden ayırabilirsiniz. Sadece büyü de dikkat edilmesi gereken şey büyünü kişiler üzerindeki tesir süresidir.

Büyünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Çakıl taşı büyüsü kuvvetli bir büyüdür fakat sonsuza kadar kişiler üzerinde etki etmez. Bu yüzden tesir süresi sona erdiğinde kişiler eski hayatlarına ve davranışlarına geri döneceklerdir. Büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekir aksi taktirde çiftler bir araya gelerek barışacaklardır. Bu yüzden gene aynı medyuma giderek bu büyüyü sürekli olarak yeniletmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletildikçe gücü de tesir süresinin uzunluğu da artacaktır. Çakıl taşı büyüsü çiftleri ayırmaya yarasa da etkisi bittikten sonra çift tekrar bir araya geleceği için mutlaka büyünün devamlılığının sağlanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde çiftlerin ayrı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra