Menu

Büyüyle Kocamı Kendime Aşık Edebilir miyim?

Genelde böylesine bir büyüyü yaptırmak isteyen kadınlar kocalarının kendisini sevmediğini düşünmektedir. ‘’ büyü ile kocamı kendime aşık edebilir miyim ‘’ sorusunu kendilerine sordukları zaman aynı zamanda bunun internet üzerinden araştırmasını da yapmaktadırlar.

Aşık etme büyüleri genel olarak çok kapsamlı bir şekilde yapılabilmektedir. Eğer gerçekten bir aşk büyüsü yapan medyum ile tanışırsanız etkisini mutlaka görürsünüz. Fakat piyasa da güvenebileceğiniz medyum bulmak da bir o kadar zordur. Bizler buradan bazı medyumlara güvenmemeniz konusunda açık yüreklilikle sizleri uyarabilmekteyiz. Çünkü biz aşk büyüsü ve diğer büyüleri yapmıyoruz. Aşk büyüsü yaptırmak yerine eğer aşk tılsımı düşünürseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kocanız Sizinle İlgilenmeye Başlar

Kocayı aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra size karşı ilgisiz bir tavrı olan koca birden bire büyünün de etkisi ile karısı ile yani sizinle ilgilenmeye başlar. Bu ilgi karşısında sizde çok şaşırarak hayretler içerisinde kalabilirsiniz. Daha önce hiç yapmadığı güzellikleri size yapmaya başlar. Mesela sabah siz uyanmadan kahvaltı hazırlayabilir, akşam sizinle birlikte yabancı film izleyebilir, sizinle gezmeye çıkabilir, akşam dışarıdan erken evine gelir. Yani mutluluğa dair ne varsa büyünün etkisiyle birlikte bunları gerçekleştirir.

Büyü ile kocanızı kendinize bırakın aşık etmeyi sırılsıklam aşık olmasını sağladığınız gibi aynı zamanda size bağlanır. Yapacağı tüm eylemleri sizinle birlikte başarmak ister. Dışarı çıkıp arkadaşları ile gezmek yerine bu geziyi sizinle yapmak ister. Sizinle seyahat etmek ister. İlk zamanlardaki aşkı yeniden canlandırmak istiyorum diyorsanız dediğimiz gibi doğru medyumu bularak çalışma yaptırabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Yaptırsam Günah İşler miyim?

Eğer aşık etme büyüsü yerine aşk tılsımı veya aşk celbi yaptırırsanız günah işlemezsiniz. Eğer süreci büyü ile yaptırmak istiyorum derseniz büyü yaptırmak günahtır. Ayrıca büyüler bazen ters tepebilir. Bu ters tepme eylemi ise psikolojik sorunları ortaya çıkarabilir. Aşk tılsımı ya da aşk celbi yaptırmak ise günah değildir aksine dualardan yardım alındığı için büyü kadar etkisini de gösterir. Bu nedenle bize aşık olma konusundaki taleplerinize tılsım veya vefk ile cevap verebilmekteyiz.

One Response
  1. badenur Ağustos 15, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra