Menu

Büyüyle Karşı Cinsi Etkilemek

Etkileme Büyüsü

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanılmaktadır. Büyü genellikle kişilerin aşk için tercih ettiği bir yöntemdir. Karşı tarafı kendinize aşık etmek için pek çok farklı aşk büyüsü vardır. Bu aşk büyüleri yapılış şekillerine ve kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir. Aşk büyüleri oldukça kuvvetli kara büyülerdendir ve yapıldıkları andan itibaren kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Kara büyülerin yapımında genellikle üç harfliler kullanıldığı için bu büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Kendiniz büyüyü yapmaya kalktığınızda yanlış bir şey söylediğiniz de üç harfliler size musallat olabilir ya da büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka büyüyle karşı cinsi etkilemek için bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu şekilde istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Aşk Büyülerinin Kişiler Üzerindeki Etkisi

Aşk büyüleri yapıldıktan sonra kişi artık eskisi gibi mantıklı bir şekilde düşünemez hale gelir ve artık büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese vereceği için artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve yanında sizi isteyecektir. Bu büyü ile kolaylıkla sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyüyle karşı cinsi etkilemek kolay olsa da mutlaka tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi artık eski davranışlarına geri döneceği için size karşı bir şey hissetmeyecektir ve sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniden yapılması gerekir. Büyüyü yeniletmek yerine muskaya yazma yöntemini de tercih edebilirsiniz. Muska yöntemi diğer büyü yöntemlerine göre daha kuvvetlidir ve daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eder.

Muskaya Büyü Yazma Yöntemi

Muskaya büyü yazma yöntemin de dikkat etmeniz gereken tek şey büyülü muskayı çok iyi bir şekilde saklamak olacaktır. Muska kaybolur ise anında tesiri ortadan kalkar. Bu yüzden çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Büyüyle karşı cinsi etkilemek için muskaya yazma yöntemini kullandığınızda muska kişinin evinde durduğu süre boyunca kişi büyünün etkisi altında olacaktır ve daha uzun süreli olarak sevdiğiniz kişi yanınızda olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra