Menu

Büyünün Vücuda Etkileri Nelerdir?

büyünün insan vücuduna etkileri nelerdirBüyü genellikle kötü kişilerin, sevmedikleri insanlara karşı yaptığı ve onların hayatını doğrudan etkilemek amaçlı yapılmış bir şeydir. Doğru yapılan bir büyünün etkilemediği bir insan yoktur. İslamiyet tarihinde belirli kaynaklarda yazan bilgiler göz önüne alındığında bir kaynakta belirtildiği üzere peygamberimiz Hz. Muhammed’e bile zamanında büyü yapılmış ve çok kötü etkilenilmiştir. Peygamberimize kötü büyü yapan bu insanlar onun beden sağlığını zedelemiş onu halsiz düşürmüş ve yatağa yatırtmışlardır. Buradan da anlaşıldığı üzere büyü çok kötü bir şeydir bu yüzden dikkat edilmesi gerekir.

Vücut Sağlığı Üzerinde Büyünün Etkileri

Büyü yapılan kişi üzerinde birçok şekilde bu büyünün etkisi gözükmektedir. Bu büyüleri yapan insanlar doğrudan kişiyi hedef almaktadırlar ve kötü niyetli kişilerdir. Büyü ile karşı karşıya kalan insanlar yataktan kalkamaya bilir. En kötü etkilerinden biri budur. Büyü bozulana kadar yatalak olabilirsiniz, ağzınız ve diliniz tutulabilir, kendinizi ifade edemez çok büyük acılar çekebilirsiniz.

Büyünün vücuda etkileri arasında gün boyu devam eden etkileri de vardır. Büyü yapılan insanlar gün boyu geçmeyen bir baş ağrısı ile mücadele etmek zorunda kalabilirler. Bu ağrının kronik bir sebebi olmaya bilir ve bir gün durup dururken başınız ağrımaya başlayabilir. Büyüye maruz kaldığınızı gösteren durumlardan biridir ve ne yapsanız baş ağrınız geçmez. Büyünün bozulması şarttır.

Büyü cinsel isteksizlik yaratabilir. Genellikle karı kocaların arasını bozmak için tercih edilen bu yöntem, insan sağlığında hiç bir sorun yok cinsel bir isteksizlik yaratabilir. Karı ve koca arasında büyük sorunlara yol açacak bu büyü bozulmadan geçmesi çok zordur. Bu durumlarda doktor ile görüştükten sonra doktor olumsuz bir durumun gözükmediğini söyler ise büyü şüphesine kapılabilirsiniz. Kendini bu tarz konularda geliştirmiş insanların bu büyüyü bozması için onlardan yardım istemelisiniz.

Büyü bel kas ağrısı gibi insan vücudunda sürekli ızdırap yaratan durumlara da sebebiyet vermektedir. Bel ve kas ağrıları insanı tamamen yatağa düşürmeye bilir fakat bir kitap bile kaldıramayacak hale gelebilirsiniz. Bu durumlarda bir doktor ile görüşüldükten sonra rastlanan bir hastalığın olmaması durumda bu konuda bilgili birinden size hadis ve dua okumasını rica edebilirsiniz.

Hayatınızı doğrudan ve dolaylı yoldan etkilemek için vücudunuz üzerine çeşitli rahatsızlıklar hissettirecek büyülere her an maruz kalabilirsiniz. Bol bol dua edip hadisleri okumanız en güzel korunma yöntemi olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra