Menu

Büyünün En Büyük Etkisi Nelerdir?

Büyüler insan iradesine hükmeder bu nedenle büyünün en büyük etkisi nelerdir denildiğinde tüm dengeleri değiştirebilmesidir denilebilir. Büyüler kişilerin karar mekanizmasını derinden etkiler ve karar alma aşamasında müdahale ederler. Büyünün yapılış amacı büyülenen kişinin dünyevi kararlarını deştirmesidir. Bu yolla kişinin hayatının olağan akışına müdahale edilmiş olur ve istenen yönde değiştirilir. İnsanların buldukları muska ve benzeri materyallerden kendileri için bir büyü yapıldığını anlamaları mümkün olmaktadır. Fakat bulunan bu malzemeler büyünün kendisi değildir sadece yapım aşamasında kullanılan araçlardır. Büyü elle tutulan ve gözle görülen bir olgu değildir. Büyü enerjidir ve insanlar üstüne bu enerji yönlendirilir. Enerjinin kaynağı ise büyü yapımında yardım alınan ruhani varlıklardır. Bu varlıklar olmadan bir büyü uygulaması gerçekleştirilemez.

Yapılış Amacına Göre Büyülerin Etkileri

Büyülerde ortaya çıkan ve büyünün en büyük etkisi nelerdir diye sorulmasına neden olan belirtiler büyülerin yapılış amacına göre değişiklikler gösterir. Eğer insanlara bir ayrılık büyüsü yapılıyorsa bu kişilerin manyetik alanları üzerinde çalışmalar yapılır. Bu alanlarda meydana getirilen değişimler dengelerin bozulmasına neden olacaktır. İnsanların hepsi bu manyetik alanlara sahiptir ve bu alana yapılan müdahaleler ile insanın sağlığı, ahlaki değerleri, karşı cinsle olan ilişkileri, toplumsal ilişkileri değiştirilebilir.

Yapılan Büyülerin Sonuçları

Her türlü büyü uygulaması için cinler kullanılır ve bu cinler kişi üzerinde büyünün en büyük etkisi nelerdir denmesine yol açacak şekilde değişimler yaratır. Cinler insanların düşünce yapılarına saldırır ve beyin üzerinden etkilemeye başlar. Beyin vücudun merkezidir bu nedenle arkasından fiziki etkilerin gelmesi de söz konusu olacaktır. Cinler beyinde kontrol noktalarına müdahale eder ve bu durum büyü yapılan insanda ciddi psikolojik ve fiziksel tahribatlara neden olur. Büyü yapılan kişilerin kendilerini sürekli yorgun ve halsiz hissetmeleri bu nedenle açıklanabilir. Büyülenen kişiler uyku durumundayken daha rahat kontrol edilebilir hale gelirler. Bu nedenle cinler vasıtasıyla ortaya çıkan enerjiler kişi uyku durumundayken daha aktif hale gelirler. Enerjilerin aktif hale gelmesi kişilerin anlamsız rüyalar görmesine, kabusların artmasına, uykudan sıçrayarak uyanmasına ve korku duymasına yol açar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra