Menu

Büyüler Nasıl Bozulur

Yüzyıllardır varlığı inkâr edilmeyen ve peygamberler tarafından kabul edilen büyülerin bozulmaları için eğer sizde hangi büyünün bulunduğunu ya da yapıldığını biliyorsanız oldukça kolay bir yöntem seçilebilir. Fakat size yapılan büyüleri bilmiyorsanız büyüler nasıl bozulur biraz sıkıntılı bir süreç sizi bekliyor diyebiliriz. Nedeni ise size yapılan büyüyü bilmemek o büyüyü bozmak adına izlemeniz gereken yolu bilmemeniz manasına gelmektedir. Büyüyü bozmak için ya bir kuran hocasına ya da alanında gerçekten uzman olan bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu bağlamda ciddi araştırma sürecinden geçmeniz gerecektir. Büyüler nasıl bozulur her büyünün bozulması için farklı yollar izlenmektedir.

Size Büyü Yapıldığını Anlamak

Eğer evinizde ya da size yakın bir yerde büyülere ait bir materyal bulduysanız bu konuda oldukça şanslısınız diyebiliriz. Çünkü o materyaller size yapılan büyü ve dualar hakkında bir ipucu vermektedir. Bu sayede gittiğiniz medyum size yapılan büyüyü hemen tanıyabilir ve büyüyü bozmak için gerekli doğru yolu izleyebilecektir. Mesela size bir aşk büyüsü yapılmış ise büyünün ne olduğu tespit edilmesi ve çözülmesi aşk büyüsünün etkisi kadar sürecektir. Diğer ölümcül büyülerde ise zaman kavramı çok önemlidir. Eğer vaktinde müdahale edilmez ise kişinin büyü etkisinden kurtulması hem zor hem de imkansız bir hale gelebilmektedir. Bu yüzden eğer büyü belirtileri göstermeye başladığınız anda ya da zaman diliminde mutlaka uzman bir kişiden yardım almanız gerekmektedir.

Büyü Yapılan Kişideki Belirtiler

Büyü bozdurma işlemleri büyü yapılan kişiyi büyünün etkileme süresi ve büyünün kişide yarattığı fiziksel ve ruhsal hasara göre belirlenmektedir. Zaten aşk ve ölüm büyülerinde büyü yapılan kişinin üzerindeki büyüyü kaldırmak için zamanı iyi seçmeniz gerekmektedir. Çünkü eğer büyü kişiyi tamamen ele geçirmiş ise o büyüyü bozmak neredeyse imkansız hale gelmektedir. Psikolojik olarak ciddi etkileri olan büyülerin bazıları kişilerin intiharına ya da cinnetine neden olabilmektedir. Hem kendisine hem de çevresine ciddi zararlar vermeden önce müdahale edilmelidir. Yoksa yıkıcı etkiler ve istenmeyen birçok sorun ile karşılaşmak an meselesidir. . Büyüler nasıl bozulur ile ilgili birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekleri sadece medyumlardan öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra