Menu

Büyüden Korunma

İnsanlar hiç ummadıkları bir anda büyüye maruz kalırlar. Belki de hiçbir suçu, günahı olmayan kişiler büyülere maruz kaldıklarından sonra hayatlarını olumsuz şeylerle yaşamak zorunda kalıyorlar. Bu sebeple Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyü yapmanın çok büyük günahlarının olduğundan bahsedilmekte ve yaptıran kişilerin büyük günah işleyecekleri belirtilmektedir. Ancak her ne kadar kitabımızda büyünün yeri olmasa da kötü niyetli kişiler sizlere büyü yaptırabilmektedir.

Eşleri birbirinden ayırma büyüsünden tutun, hastalık büyüsüne kadar birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Kendi iyiliği için yapılan büyüler her ne kadar ak büyü olarak bilinse de bazen çıkarları doğrultusunda başka insanların hayatlarını hiçe sayarak büyüye başvurmak aslında hiç te hoş bir durum değildir.

Büyüden Korunma Tılsımı

Eğer büyüden şüpheleniyorsanız ya da büyülerden korunmak istiyorsanız sizlere önerilerimiz arasında büyüden korunma tılsımı yaptırmanızda fayda olacaktır. Bizlere sürekli büyüden korunma üzerine talepleri olan kişiler amaçlarına ulaşmaktadır. Çünkü tılsımlar hazırlanırken Vefk duaları okunur. İlim sahibi, irfan sahibi, hüddam ve medyum hoca olarak iş bilirliğini iyi şekilde işleyişe sokan hoca olarak insanların büyüden korunmaları için elimizden geleni yapmaktayız.

Hangi Büyülerden Korunursunuz?

Birileri sizi evliliğe ikna etme büyüsü yapabilir. Aslında siz evlenmeyi düşünmüyorsunuz ama büyülerin tesiri ile düşünceleriniz değiştirilebilir. Ayrıldığınız eşiniz size büyü yaptırarak yeniden sizin ona dönmenizi sağlayabilir. Böyle bir durumu ister miydiniz? Birisi sizin hasta olmanızı ve hastalıktan çok çekmenizi, acı çekmenizi ve sonrasında ölmenizi isteyebilir. Çoğu zaman işinizde, kazancınızda gözü olan kişiler işlerinizin ters gitmesini isteyebilir. Kocanızda gözü olan bir kadın eşinizle aranızı bozmak ve sonrasında boşanmanız için büyü yaptırıyor olabilir. Ayrıldığınız sevgiliniz sizi geri döndürmek için büyüye başvurabilir. Gündeminizde eğer bir aşk yoksa ve sizi birileri aşık etmek isteyebilir. Ev içerisinde huzursuzluk, kavga, tartışma büyüsü yaptırmış olabilir. Birileri size rızık kesme büyüsü ya da nasip kapatma büyüsü yaptırabilir. Tüm bu büyülerden kendinizi korumak istiyorsanız büyülerden korunma tılsımı yapıyoruz adlı başlığımızdan sizlere çok katkımız olacağını dile getiriyoruz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra