Menu

Büyü Yaptırmak Tehlikeli mi?

Etrafındaki insanlardan etkilenerek büyü yaptırma konusu üzerinde duran kişiler büyü yaptırmak tehlikeli mi, büyü yapılan kişide neler olur gibi birçok konuyu da merak etmektedir. Sizlere buradan bir takım bilgileri sunacağız. Büyü yapılan kişide neler olur ya da büyü yapılan kişi için amaca ulaşılır mı hep beraber bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşalım.

Psikolojik Sorunlar Ortaya Çıkarır

Bir kişiye yapılan büyünün cinsi ne olursa olsun eğer büyü etki eder ise kişide büyük bir psikolojik sorunlar ortaya çıkar. Korkulacak cinsten şeyler olup kişiyi ölüme kadar itebilmektedir. Ancak bu büyünün amacına göre değişkenlik gösterir. Mesela aşık etme büyüsü insanı mutlu edebilirken, ölüm büyüsü kişiyi mutluluktan uzak tutar. Yani burada büyünün amacı ve etkisi oldukça önemlidir.

Psikoloji sorunlardan bahsetmiştik. Kişi öncelikle sürekli bir bunalım halindedir. Stresli ve depresyon hali gibi düşünülebilir. Otobüslere, metroya, uçağa, asansöre binmekte çekinir. Kendisine bir şey olacakmış hissi ile dolaşır. Yürürken ya düşüp bayılırsam korkusunu içinde yaşamaya başlar. Kalabalık yerlerden etkilenir ve sıkılır, bunalır.

Kişiyi Sosyal Yaşamdan Uzak Tutar

Asosyal kişilik ortaya çıkmaya başlar. Kalabalık ortamlardan uzak duran kişi en yakın arkadaşlarıyla bile görüşmek istemez. Sosyal yaşamdan tamamen uzak kalır.

Büyü Yaptırmak Yine de Etkili

Her ne kadar büyü yapılmaya maruz kalan kişide bir takım değişiklikler olsa da büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşır. Ancak büyü yaptırmak tehlikeli mi sorusuna yaptıran değil de yapılan kişiyi rahatsız eder. Kişi bunu anlayınca üzerinde büyü olduğunu düşünür ihtimal verir ve büyüyü bozmak için arayış içerisine girer.

Büyü Nasıl Bozulur?

Yukarıda belirtilen özelliklerden rahatsız olan kişiler büyü bozdurmak için medyum hocalar ile iletişime geçmeye başlar. Büyücü birkaç soru sorar ve kişi sorulara cevap olarak hocayı tatmin edici olur ise hoca hemen uygulama işlemine başlar.

Büyücülere Dikkat Etmek Gerekir

Her büyücü büyü yapmaz ya da büyü bozmaz. Ancak detayına inildiği zaman hoca büyü yaparım ya da büyü bozarım der. Bunlar genelde şarlatan olarak tanınır. Paranızı kaptırmamak için bilinen, tanınan büyücüler ile iletişime geçiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra