Menu

Büyü Yapmak

Büyü herkesin yapabileceği sıradan bir çalışma ürünü değildir ve kesinlikle bu konuda bilgi sahibi kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Büyüler televizyon filmlerinde görüldüğü gibi saçma kelimeler ve sözlerle yapılmamaktadır. Büyü yapmak için birçok ayet ve sure bulunmaktadır. Ancak bu ayet ve surelerin anlamları çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Anlamlarının iyi bilinmemesi nedeni ile yapılabilecek olan herhangi bir yanlış çok kötü sonuçlara neden olabilmektedir. Bu yüzden bilgi sahibi kişilerin yapması daha doğru olmaktadır.

Büyünün Geçmişi

Büyünün geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır. İnsan neslinin başlaması kadar eskiye dayanan büyü kavramı oldukça fazla kullanılmaktadır. Bazı dönemlerde büyülerin yasaklanması de büyü kavramının ortadan kalkmasına neden olamamıştır. Büyünün yasaklanmasındaki en önemli etken ise kişinin kalbinin bağlanması ve doğa üstü varlıklardan yardım dilenerek kişilerin bu varlıklara bağlanması olarak görülmektedir. Bu sebeple geçmiş dönemlerde birçok kişi doğa üstü varlıkların verdiği rahatsızlıklar nedeni ile hayatlarına son vermişlerdir. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak oldukça tehlikelidir. Doğa üstü varlıklara kurulan iletişim sonucu yapılan büyüler büyü yapana da yaptırana da büyü yapılan kişiye de büyük zararlar vermektedir. Hatta bazen bu doğa üstü varlıklar kişilere musallat olmaktadırlar. Bu durum söz konusu olduğunda tekrar büyüye başvuran kişiler daha fazla zararlar görmektedirler. Ancak toplumumuzda bunlar düşünülmemekte ve büyülere başvurmaya devam edilmektedir.

Büyü Yapmak Neden Zararlı

Büyü yapmak neden zararlı diye sorarsak eğer bunun birçok nedeni bulunmaktadır. En önemli sebebi ise büyü yapmak için kullanılan iletişim aracının doğa üstü varlıkların olmasıdır. Böyle bir durumda en çok büyü yaptırılan kişi zarar görmektedir. Bu yüzden büyü yapmak zararlıdır. Büyü yaptırılan kişi genellikle bu varlıklar nedeni ile depresyona girmekte ve dış dünya ile iletişini kesmektedirler. Bu durum da birçok kişi bu varlıklar tarafından emirler almaktadırlar. Bu emirler doğrultusunda birçok bireyin sonları çok kötü olmaktadır. Bu yüzden büyü yaptırırken çok fazla düşünülmesi gerekmektedir. Bazen iyi niyetle yapılan büyüler kişilere bu şekilde zararlar vererek sonucu kötü etkilemektedir. Bu nedenle de geçmişten beri büyü yapmak toplumumuzda kesinlikle yasaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra