Menu

Büyü Yapmak Nasıl Olur?

Bir insana büyü yapmanın amacı o kişinin kafa yapısını ve düşünce şeklini değiştirmektir. Yapılan büyü çeşidi yapılma nedenine göre değişir. Bu konuda tecrübeli ve işinin ehli olan kişiler tarafından yapılması çok önem taşır.

Büyü Yapmanın Yolları

Kişiler doğal yollar ile çözemedikleri sorunları için büyü yapmak nasıl olur diye düşünülebilir. Birçok toplumda, bizim toplumumuz da buna dahil olmak üzere büyü yaptırmak yaygın kullanılan bir uygulamadır. O nedenle çaresizlik hisseden insanların bu yola başvurması söz konusu olabiliyor.

Büyüler çoğunlukla ilişkiler için yapılıyor olsa da, iş hayatında başarı sağlanamayıp kazanç elde edilemeyen durumlarda kısmet açma büyüleri de sıklıkla yapılır. Ayrıca kaza ve belalardan korunmak için de büyü yapılabilir.

Büyüler medyum yada hocalar vasıtasıyla yapılır. Bu kişiler ruhani varlıklarla ilişki kurabilme yeteneğine sahiptir ve büyü çalışmalarında bu varlıklardan yardım istenir. Büyü yapacak kişinin işinin ehli olması şarttır. Bu nedenle eğer büyü yapmak gibi bir niyete girilmişse iyi araştırma yapmak gerekir. Uygun bir medyum veya hoca bulunduktan sonra bu kişiyle iletişime geçilir ve uygulama başlar.

Vefk Yolu İle Büyü Yapmak

Hocalar genellikle vefk kullanarak büyü yapar. Vefk yöntemi bir bez parçası üzerine kişilere ait bilgiler ve yapılan hesaplamaların yazılmasıdır. Bu aslında bilinen muskadır ve duruma göre hazırlanan bu muskayı kişi üzerinde taşır. Hoca bu muskayı hazırlarken, büyüyü yapan ve yapılan kişilerin bilgilerini kullanır. Bu bilgilerin ışığında yapılan hesaplamaların amacı, kişilerin yıldız haritasını çıkarıp buna göre vefk hazırlamaktır. Bu işlemler yapıldıktan sonra hoca, iletişimde olduğu ruhani varlıklardan yardım ister. Daha sonra vefke gerekli duaları okur ve büyü işlemi tamamlanır. Hazırlanan vefkin su geçirmez hale getirilmesi önemlidir.

Vefk yoluyla yapılan büyüler kişi uzakta da olsa uygulanabilir. Kişinin düşünceleri büyü yapıldıktan sonra değişmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde huzursuzluk ve asabiyet gibi duygular hissedebilir.

Yönlendirilen enerji kişiyi, büyüyü yaptıranın istekleri doğrultusunda değiştirmeye başlar. Büyü yapılırken amaç kesinlikle iyi niyetli olmalıdır. Güzel bir birliktelik ya da evlilik gibi niyetler olabilir. Kişinin işleri açılsın diye yapılan büyülerde de iyi niyet vardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra