Menu

Büyü Yapmak İstiyorum

Birisine aşık oldunuz fakat o sizi fark etmiyor. Evlisiniz fakat eşiniz yeterince ilgi göstermiyor. Birisiyle birliktesiniz fakat evlenmeye yanaşmıyor.

İnsan hayatı boyunca pek çok defa kendisini çaresiz hissedebilir. Umutsuzluğa kapıldığı anlarda, özellikle konu aşk ve birlikteliklerse birçok yola başvurabilir. Burada devreye büyüler de girebilir.

Her türlü yolu denemiş fakat çözüm bulamamış olabilir ve büyü yapmak istiyorum diyebilirsiniz.

Büyü Kimler Aracılığıyla Yapılır?

Eğer büyü yapmaya karar veridiyse en önemi husus, kişinin bunu kendi kendine yapmaya kalkmamasıdır. Büyü yaptırmak için medyum veya hocalardan yardım istenir.

Büyü eğer iyi niyetlerle yapılan bir ak büyü ise kabul edilebilir oluyor. Oysa dinen bütün büyüler haram kılınmıştır. Ak büyüler sadece zor durumda olan bir insana yardım için yapılıyorlarsa makul karşılanabilir.

Büyüler medyum ve hoca olarak adlandırılan kişiler vasıtasıyla yapılır. Bir derdi olan kişi medyum veya hocadan yardım ister. Her soruna göre yapılacak büyü işlemleri farklılık gösterecektir. Büyü yapılırken her şeyin nizamına uygun ve doğru yapılması çok önemlidir. Büyü çalışması yapıldığında, ortaya çıkan enerji çok büyüktür ve eğer hata yapılırsa bu enerjinin kime yönleneceği belli olmayabilir. Bu nedenle büyüyü insan kendi yapmaya çalışmamalı ve yardım istenen medyum veya hocanın da işinin ehli olmasına dikkat edilmelidir.

Bir İnsana Büyü Yaptırmak

Çaresiz olmak insanı her yola itebilir. İlk çağlardan beri insanoğlu büyülerden medet ummuştur. Fakat büyü yaptırmaya karar vermeden önce çok iyi düşünülmelidir. Büyü yaptırmak isteyen kişi duygularından emin olmalıdır.

Büyü yaptıranın da, büyüyü uygulayacak olan hoca ya da medyumun da iyi niyetli olması çok önemlidir. Büyü yaptırma nedeni içinde bir art niyet barındırmamalıdır.

Büyünün yapılış amacı iki insanı birbirinden ayırmaksa, bu tarz ayırma büyüleri kara büyü sınıfına girer. Kara büyüler çok yüksek enerjili ve tehlikeli büyülerdir. Bu tarz ayırma büyülerinde sadece bir neden kabul görebilir. O da evli bir çiftin arasına üçüncü bir kişi girerse. Aldatan eş ile araya giren kişiyi ayırmak için ayırma büyüsü yaptırılabilir. Buradaki asıl amaç evlilik kurumunu kurtarmaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra