Menu

Büyü Yapmak Aşk

Aşk insanın hissettiği en güçlü duygudur denilebilir. İnsanın karşı cinse aşk hissetmesinin temel nedeni aslında cinselliktir. Cinsellik insanoğlunun üreme ve devamlılığını sağlama aracıdır. Bu nedenle insanlar birbirlerine karşı çekim duyarlar. Bu doğuştan gelen bir dürtüdür. Aşk sayesinde evlilikler yapılır, evlilik kurumu içerisinde büyüyecek olan çocuklar güvence altına alınmış olur.

Aşık Etmek

İki insan birbirini görür ve etkilenir. Bu aşktır. Aşk çok güzel ve coşku dolu bir duygudur fakat acısı da insanı onulmaz durumlara sürükleyebilir.

Aşk karşılıklı yaşanan bir duygu olduğunda güzeldir. Fakat her zaman bu duygu karşılıklı yaşanmayabilir. Tek taraflı aşk oldukça yakıcı bir duygudur. Aşık olan insan sevdiğini hep yanında ister ve onunla bir gelecek düşler. Fakat bu duygu tek taraflı yaşanıyorsa kişi bu coşkun duyguyu içinde yaşamak zorunda kalacaktır. Tek tarafı aşklar takıntıya dönüşebilir. Takıntı durumunun ortaya çıkması kişiye ve karşısındakine zarar verecek durumlar oluşmasına sebebiyet verebilir.

Aşık olunan kişi bir türlü kazanılamıyorsa, insan başka yollar aramaya başlayabilir. Bu yollardan biri de büyüdür. Bunun için çeşitli nedenler sıralanabilir ve büyü yapmak aşk için olabilir, evlenmek için olabilir, kısmet açmak için olabilir.

Kişi karşısındakini kendisine aşık etmek için büyü yaptırmak istiyorsa burada devreye aşk büyüleri girer. Aşk büyüleri genellikle mutlu beraberlikler yaşayabilmek adına yapılan iyi niyetli büyülerdir.

Aşk Büyüleri

Aşk büyülerinin birçok çeşidi vardır. Bu büyüler medyum veya hocalar vasıtasıyla yapılır. İnsanın kendisinin de uygulayabileceği birçok büyü tarifi olmasına karşın, büyü işinin kendi kendine yapılması pek tavsiye edilmez. Büyüler yoğun enerjiler barındıran işlemlerdir ve bu enerjilerin işi bilen kişiler tarafından kontrol edilmesi çok önemlidir.

Medyumlar ve hocalar aşık etme büyüsü yapabilirler. Bunu genellikle vefkler vasıtasıyla yaparlar. Vefk yoluyla yapılan büyüler çok etkilidir. Birisi aşk büyüsü yaptırmak istiyorsa, bir hoca ile irtibata geçmelidir. Hoca kişiden birtakım bilgiler isteyecektir ve bu bilgilerin doğru verilmesi çok önemlidir. Hocanın doğru hesaplamalar yapabilmesi için, büyü yapılacak kişinin ad ve soyadı, gün-ay-yıl olarak doğum tarihi ve anne adı gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında vefk hazırlanır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra