Menu

Büyü Nasıl Teşhis Edilir?

Bu yazımızda sizlere büyü nasıl anlaşılır, büyü nasıl teşhis edilir, üzerimde büyü var mı, varsa hangi büyü olduğunu nasıl anlarsınız üzerine detaylı bir bilgi aktarımı sağlamak istiyoruz. Ancak öncesinde büyüler hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Bilindiği üzere büyüler hem iyi niyetle yapılabiliyor, hem de kötü niyetle yapılabiliyor. Bu kapsamda iyi niyetle yapılan büyüler hem rahmani oluyor hem de kimseye bir zararı olmadan yapılabilen büyülerdir. Örneğin; evli bir adam karısını aldatıyorsa ve karısı da kocasının yanlışından dönmesi için aldattığı kadını kocasından uzak tutmak için uzaklaştırma büyüsü veya ayırma büyüsü yaptırıyorsa bu ak büyüdür. Çünkü adam karısına helal ve başka bir kadınla birlikte olmasını istemiyor. Bir de başkasına zarar vermek için yapılan büyüler vardır. Bunlar da kara büyülerdir. Aslında hiç te yapılmasını tasvip etmediğimiz büyü çeşitlerinden olan kara büyüler ile insanlara kötülük edilebiliyor. Mesela; evli olan çiftin ayrılması için yuva yıkan büyüler yaptırılabiliyor. Büyüyü yaptıran kişinin amacı nedir bilinmez fakat büyü etkisini doğru bir şekilde gösterir ise evli çift kısa bir süre sonra ayrılıkla tanışabiliyorlar. Büyü yaptırmak dinimizce haramdır. Bu nedenle yaptırılmaması konusunda sizleri bilgilendirmek isteriz. Peki, büyü nasıl teşhis edilir?

Üzerinizde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız veya çok yakın bir tanıdığınızın, eşinizin, çocuğunuzun veya herhangi birisinin üzerinde büyü olduğundan şüphe ediyorsanız yaşanılan belirtilerle birlikte medyumun kapısını çalmanız gerekebilir. Medyumlar kişilerin üzerinde büyü olup olmadıklarını bakım yaparak görebiliyorlar. Herkes göremez bazı medyumların işini düzgü yaptıkları biliniyor. Ancak büyü bakımı yaptırma konusunda çok dikkatli davdanmanız gerekiyor. Üzerinizde büyü olmasa bile bazı medyum olarak tanıtan kişiler büyü var diyerek bozulması gerekir demeleriyle sizlerden ücret isteyebiliyorlar. Bu nedenle profesyonel ve resmi olarak çalışan medyumlarla çalışmanız tavsiye edilir.

Her belirti büyü belirtisi olmayabilir. Önceliğiniz yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak bir psikologdan veya fiziksel bir rahatsızlığınız varsa doktordan bilgi almanız muayene olmanız daha verimli sonuç olacaktır.

Bizim kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak için bakım çalışmamız yoktur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra