Menu

Büyü ile Kadın Nasıl Aşık Ettirilir?

Gerçekçi olmak gerekirse kimseye istemediği şeyleri yaptıramayız. Ama attığınız adımlar çok önemli. Araştırmacı kimliğinizle ilk önce kişiyi iyi tanımalı ve iyi gözlemlemelisiniz. Bayanın nasıl bir kişilik sahibi olduğunu öğrenmelisiniz. Bu sayede onu iyi bir şekilde tanır,  atacağınız her adımda daha temkinli olursunuz.  Kişinin neyden hoşlandığını, neler yapmaktan zevk aldığını, ne tür müzikler dinlediğini ve bunun gibi çeşitli özelliklerini öğrenmeniz gerekmekte.

Bir Kadın Nelerden Etkilenir?

Kişiyi iyice gözlemledikten sonra atacağınız adımlar çok önemli. Aynı ortamda bulunmaya özen gösterin. Öncellikle kendinizi çekici ve etkileyici hale getirin. İnsanlar kendine bunu ne kadar itiraf edemese de dış görüntü bir bayan için her zaman önem taşır. Kişi her zaman ruh eşini arar. Bununla beraber zevklerinizin uyum sağlaması çok önemli. Bir ortamda onun sevdiği bir şeyin olması, bunun sizin bildiğinizi bilmesi ve bunu dile getirmeniz kişinin dikkatini çeker. Kişiyi önemsediğiniz ortaya çıkar.

Yanınızda Olmadığında Bile Onu Hatırladığınızı Belli Edin.

Tabi ki yaptığınız şeyleri abartmaktan kaçının. Ne kadar etkili bir yöntem olsa da abartıya kaçıldığı sürece bir o kadar geri adım atmış olursunuz. Bu yüzden her şeyi rayında yapmanızda fayda var.

En Etkili Yönünüzü Keşfedin.

Aynı ortamda iken kendinizi dinlenir hale getirin konuşmalarınızın dikkat çekmesine özen gösterin bu sizi daha etkili kılar ve bayanın dikkatini çekmesini sağlarsınız. Kimsede olmayan farklılık gösteren yönlerinizi abartıya kaçmadan gösterin ve seviyenizi hiç bozmayın. Kişinin karakterine göre hareket etmeye özen gösterin bu sayede dikkatini çekeceksinizdir.

Etkili Bakışlar Atın.

Abartıya kaçınılmadan bakışlarda bulunun ve arada gözlerinizi kaçırın. Bu kişinin dikkatini çekecektir. Konuşurken gözlerine bakın onu önemsediğinizi ve dinlediğinizi anlayacaktır. Ortak yönleriniz konuşulduğunda hafif bir tebessümle gözlerine bakın. Eğer çaktırmadan size bakıyorsa dikkatini çekmişsiniz demektir.

Artık Bir Adım Geri Çekilme Zamanı

Dikkatini üzerinize çektikten sonra her konuda konuşmamaya az ve öz konuşmaya dikkat edin. Bu kişinin ilgisinin size yöneldiğini göreceksiniz. Kişinin size yoğunlaştığını göreceksiniz. Hafif tebessümlerle cevaplar verin. Zaman ilerledikçe onunda ilgisinin çektiğini göreceksiniz. Size yeşil ışık yandığında ilginizi belli edin ve ona açılın. Güzel başlangıçlar ve güzel aşklar yaşayacaksınız.

Büyü İle Kadını Aşık Ettirebilirsiniz

Yukarıdaki paragraflardan yola çıkarak elinizden geleni yaptınız ve sonuç alamadıysanız medyum ile görüşerek bir büyü talebinde bulunabilirsiniz. Bizler uzun yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için aşk büyülerinde etkili yöntemlere sahibiz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra