Menu

Büyü Bozmak İçin En Etkili Yol

en etkili büyü bozma yoluBüyü Bozma

İnsanlar büyü yapıldığını anladıktan yani fark ettikten sonra asıl sıkıntılı zamanları o zaman yaşar. Büyü yapılan kişi bunu fark etmesiyle birlikte savunmasız kalır. Ön yargıları oluşur ve psikolojisi ciddi anlamda sarsılır. Bu durum insanda daha bir çok etki gösterir. Doğrudan insanı etkiler ve tüm dengeleri alt üst eder. Büyü yapılmış kişi bunu fark etmesiyle büyüyü nasıl bozacağını ve ne yapacağını sürekli düşünmeye başlar. Bu yazımızda büyünün bozulması için en etkili yolun ne olduğunu ve nasıl uygulanacağını anlatacağız.

Büyü Bozmak İçin Neler Yapılmalı?

Büyü yapıldığı kesin olarak fark edildikten sonra büyünün bozulması için hemen harekete geçilmesi gerekir. Büyü yapılmış bir kişi zamanla büyünün etkisine daha çok kapılır ve daha çıkılamaz hale gelir. Çeşitli yöntemler ile yapılan bu büyüler insan sağlığını, bedenini, ikili ilişkilerini çok olumsuz bir şekilde etkiler. Büyü yapıldığı fark edildiği andan itibaren büyü bozma çalışmalarının yapılması lazım.Büyü bozmak için yapılması gereken önemli şeyler:

  • Öncelikle büyü fark edildiği andan itibaren gusül abdestsiz dolaşılmamalıdır.
  • Büyünün ortaya çıkmasından sonra sizi günaha sokacak göz zinası, beden zinası, yalan uyuşturucu ve kumar gibi kötü alışkanlıklardan derhal uzaklaşılmalıdır.
  • Temiz gezilmeli ve sık sık duş alınmalıdır.
  • Mübarek Cuma gecelerinde okuma yapılmalı dua edilmelidir.
  • Cuma gecesi abdest alınıp bir bardak suya üç defa Ayetel Kürsi okunmalıdır ve ardından İhlas ve Fatiha sureleri birer kez okunur. Su tek dikişte bitirilmeye çalışılır.
  • Bir su bardağı suya okunan bu dualar su tek seferde içilene kadar yapılmalıdır.
  • Bir ay boyunca her Cuma gecesi olmak üzere toplam 4 Cuma boyunca yapılmalıdır.
  • Cuma gecesinden sonra ki hafta bir fakiri temiz elbiseler ile giydirilerek karnı doyurulmalıdır.

Yukarıda yazdığımız adımlar tam anlamıyla yapıldığında bozulamayacak bir büyü yoktur. Büyünün bozulması için yapılan bu şeylerde inanç ve iman ön plandadır. Şüphe eder ve inançsız bir şekilde yaparsanız bu durum bir çözüm olmaz. Büyü bozarken en doğru çözüme ulaşmak için inanmalı ve imanınızı sağlam tutmalısınız. Allah her şeyi gören ve gözetendir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra