Menu

Boşanma Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

boşanma büyüsü nasıl yapılırEvlilikle sonuçlanan bazı ilişkilerin ardından boşanmalar da meydana gelebilir. Büyük bir aşkla sevgiyle birleştirilen hayatlar aradan zaman geçtikten sonra yani zamanla sevginin kalmadığı, karşılıklı olarak anlayış ve sevginin son bulduğu, tutkunun artık kalmadığı bir evlilik boşanma ile sonuçlanabilmesi gayet normal bir durumdur.

Şüphesiz ki hiç kimse boşanmak için evlenmek istemez. En önemlisi ise insanlar bir gün boşanma hayali ile yaşamaz. Ama uzun yılların getirmiş olduğu problemler ve bazı kişilerin hayatlarında meydana gelen negatif gelişmeler, olumsuzluklar ve birçok farklı yaşanan durumlar ya da olaylar bunlardan bir tanesi de aldatmadır bu gibi sebeplerden dolayı yaşanan olaylar boşanma ile sonuçlanır. Bir insanın eşine duyduğu güven ve sevgi duygusu bitebilir. Özellikle de eşinin aldatması sonucu aldatılan bir kişinin eşini affetmesi eşlerini bağışlamaları psikolojik olarak oldukça çok zorlu bir süreç olabilir. Bu durumla karşılaşan insanlar eşlerini affedemez ve sonuç olarak aşk duygusunun yerini zamanla kin, intikam, öfke, nefret ve tiksinme duyguları alabilir. Bazen bazı durumlardan ötürü eşinizden nefret etmeye ve tiksinmeye kadar gidebilir. Ciddi manada eğer eşinizle tam olarak da bu noktaya geldiğinizde geri dönmeniz pek mümkün olmayabilir.

Boşanma büyüleri 3 adımda meydana gelmektedir. İlk aşamada eşinizin ve sizin doğum yılları göz önüne alınarak uzman medyum ya da alanında bilgili olan hocalar tarafından hazırlanır. İkinci aşamada ise hazırlamış olacağınız boşanma büyüsü sizin tarafınızdan uygulanır. Ve son olarak üçüncü aşamada ise artık belli bir süre eşinizin boşanmak için razı olması beklenir. Bütün bu süreler göz önüne alındığı zaman kişinin büyük oranda sabırlı olması nefret duygularına yenik düşüpte eşini kışkırtıp sinirlendirmemesi kışkırtmaması gerekir.

Bu dönemde metanetinizi koruyup eşinize sinirlenmeden büyünün tesirini göstermesini bekleyiniz. En fazla 3 ya da 5 hafta sonra eşiniz boşanmak için kendisi ayaklarınıza gelecektir. Hemen hemen herkes evliliğini sorunsuz ve tartışmasız bir şekilde sonlandırmak ister.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra