Menu

Birleştirme Büyüsü

Birleştirme büyüsü medyumlar tarafından yapılan etkili, tesiri güçlü olan bir ak büyü çeşididir. Genel olarak ele alınmasındaki sebep ayrı kalan eşlerin, ayrılan sevgililerin, ayrılma yolunda ilerleyen evli çiftler için yapılmaktadır. Birleştirme büyüsü uzmanı olarak sizleri bu konuda bilgilendireceğiz.

Birleştirme büyüsü ile ayrı kaldığınız eşinizle birleşirsiniz. Ayrıldığınız sevgiliniz varsa yeniden bir araya gelirsiniz. Özellikle karı – koca arasında böyle bir büyü yapısı olursa iyi geçinmeye başlarsınız. Daha önce ayrılmanıza neden olan sorunlar artık karşınıza gelmez. Peki, birleştirme büyüsü etkili olur mu?

Ayrılmanıza neden olan bazı hadiselerin aile düzeninde bozulmalara neden olduğu bilinen ve kaçınılmaz sorunlardan birisidir. Birleştirme büyüsü ile arası bozulan eşler bir araya getirilirken aile düzeninin de yeniden yapılması amaçlanır. Kırgınlıklar, küslükler yerini sevgi dolu bir birlikteliğe iter. Kötü yanları, etkisi, sorunları yoktur. İyi niyetle yapılır. Eşler arasında ayrılacak kadar güçlü olan anlaşmazlıklar tamamen ortadan kalkar. Peki, birleştirme büyüsü kimlerde etkili olur?

Birleştirme büyüsü yapılmadan önce eşlerin veya çiftlerin büyü nedeniyle ayrılıp ayrılmadıkları, aralarının büyüden dolayı bozuldukları medyum tarafından kontrol edilir. Eğer büyü nedeniyle ayrılık söz konusu ise önce büyüden kişiler arındırılır. Sonrasında birleştirme büyüsü yapılır.

Birleştirme Büyüsü Kesin Tutar mı?

%80 ihtimalinde garanti vermekteyiz. Neden %100 değil de %80 garanti sunuyoruz? Yapılacak olan uygulamanın tutması, yerine gelmesi Allah’ın izni ile olur. Cenab-ı Haktan önce dualarla isteğimizi, dileğimizi, talebimizi yapacağız. Bizler bu birleşmenin oluşması için elimizden gelen tüm gayreti çabayı göstereceğiz. Ancak bu büyünün tutması için en büyük etken ise sizlerin inanması ve gayretidir. Bizler elimizden geleni yaparız. Ancak sonraki süreçte size belirttiğimiz hususlara dikkat etmeniz, istenilenleri yerine getirmeniz %80’lik oranı ortaya çıkarmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek bizden bilgi almak isteyen kişiler genelde birleştirme büyüsü nedir gibi soruları bizlere yöneltmektedirler. Birleştirme büyüsü hakkında bilgi almak isteyenler için buradan hazırladığımız paylaşımımıza istinaden istenilen soruları bizlere yöneltebilirsiniz. Peki, birleştirme büyüsü nasıl olur diye nokta atış yapmak isteyenleriniz varsa mutlaka bizimle iletişime geçmelidirler.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra