Menu

Birine Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

birine büyü yapıldığı nasıl anlaşılırBirine büyü yapılıp yapılmadığını kendi başınıza anlamanız genel olarak pek mümkün değildir. Bunu tecrübeli medyum hocalar tespit edebilmekte ve ne büyüsü yapıldığını nasıl bozulabileceğini size söyleyebilmektedirler. Ancak ruhsal duruma bakılarak birinde büyü olup olmadığı bir ölçüde tahmin edilebilir.

Büyü yapılan kişiler ruhsal açıdan dengesiz bir durumda olurlar. Bu kişileri yakından tanıyorsanız durumu farkedebilirsiniz. Büyülerin enerjisi kuvvetli olduğu için psikolojik anlamda yapılan kişiye güçlü bir şekilde tesir edeceğinden, büyü kişinin hal ve hareketlerine, kararlarına ve genel ruh haline yansıyacaktır. Büyüler yapıldığı kişiyi ruhsal açıdan derin bir sıkıntıya sokar. Çoğu zaman kişilerin bunu gizleyebilmesi mümkün değildir çünkü kendileri de farkında olmazlar. Aynı şekilde kişiye değil eve de büyü yapılmış olsa evde yaşayan kişilerde ruhsal sıkıntılar gözlemlenebilir. Büyüler kişinin enerjisini büyük ölçüde emer. Bu yüzden farkedilir ilk belirti büyü yapılan kişideki yorgunluk halidir. Sürekli bir halsizlik ve kişinin hiçbir şey yapmak istememesi büyülerin başlıca belirtilerindendir. Bu belirtiler aslında bir sağlık problemi gibi de görünebileceği için büyüden şüphelenmek insanların genel olarak aklına gelmemektedir. Bu durumda elbette öncelikle tıbbi bir muayene olmanız tavsiye olunur. Eğer doktor muayenesinde ruh halinizin ve fiziksel yorgunluğunuzun bir teşhisi konulamıyorsa büyüden şüphelenmek ikinci seçenektir.

Büyü yapılan kişilerin gösterdiği bir diğer belirti de uyku sorunlarıdır. Gece uykuları huzursuz bir hale gelir ve kişiyi bir türlü uyku tutmaz. Sürekli olarak karmaşık düşünceler ve karamsarlıklar uyku uyumayı imkansız hale getirebilir. Kişinin daha önceki uyku düzeni değerlendirildiğinde altında tıbbi bir neden yoksa uykusuzluk sorununda da büyüden şüphelenmek seçenekler arasındadır.

Güçlü büyü belirtilerinden biri de idrara çıkma sıklığıdır. Bu sorun, büyüdeki enerjinin dışa vurumu olarak değerlendirilmektedir. Bunların dışında ruhsal değişiklikler ön planda olmak üzere büyüden şüphelenebileceğiniz ve medyum hocaya danışmanız gereken yine psikolojik belirtiler mevcuttur. Farlı bir yazıda bu konuyu kapsamlı olarak ele alacak ve sizleri aydınlatacağız. Sizde veya hanenizde böyle durumlar varsa sitemizdeki numaradan medyum hocamıza danışarak durumunuzu anlatabilir ve çözüm için destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra