Menu

Bir Kızı Kendine Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüleri kara büyüler kategorisinde yer alan kötü nefesli büyülerdendir. Bu büyüleri yapmak oldukça riskli ve tehlikelidir. Bir kızı kendine aşık etme büyüsü yaptırmadan önce mutlaka büyülerin dinimizde yeri olmadığını bilmeniz gereklidir. Büyüyü yaptırmaya kararınızı verdikten sonra mutlaka iyi bir medyum ya da hoca seçimi yapmalısınız. Bu büyüler sevdiğiniz bir kızı ya da kısmet açma büyüsü olarak yapılır. Büyünüzün üzerinde etkilerini kolaylıkla görebilirsiniz. Yani büyü yapımından hemen sonra o kişi veya herhangi bir kişi size bağlanarak çok yoğun duygular hissetmeye başlayacaktır. İnsanlar bu büyüleri geçmişten günümüze fazlasıyla yaptırmış ve genellikle olumlu sonuçlar almışlardır. Büyüler yapılırken farklı yollardan gidilebilir. Bu büyüleri medyumlar genellikle muska üzerine yapmaktadır.

Aşık etme büyülerinin birden fazla şekilde uygulanabilir olması aslında bir kolaylıktır. Yani muska üzerine yapılan büyüyü mutlaka büyü yapılan kişinin herhangi bir nesnesine ya da evine yerleştirmeniz gereklidir. Eğer bunu yapmanız sizi zora sokacaksa farklı yolları da deneyebilirsiniz. Tırnak büyüsü, saç büyüsü ya da soğuk hayvan malzemeleri ile de bu büyüleri yaptırmanız mümkündür. Büyüleri kesinlikle kendiniz yapmaya kalkışmayınız. Çünkü yüksek tılsımlı sözcüklerin söylenmesinde yaşanacak herhangi bir olumsuzlukta büyü çok farklı boyutlara giderek önünü alamayacağınız sonuçlar doğurabilir. Sizlerde büyü yapımlarınızda yapacağınız medyum seçimlerinde daha çok popüler olan ve büyülerinde başarı kaydetmiş medyum hocalarını seçiniz. Aynı zamanda bir kızı kendine aşık etme büyüsü etkilerini kendi üzerinizde görüyorsanız hemen bir hocaya görünmenizi tavsiye ediyoruz.

Medyum ya da hocaya göründükten sonra büyü bozma işlemlerine gidilecektir. Büyü bozma işlemlerinin yanı sıra kişilerin mutlaka ibadet etmesi gereklidir. Vakit namazları kılınmalı bunun yanı sıra sabah namazından önce kuşluk vakti denilen zaman diliminde Kuranı Kerim okunarak büyülerin etkisinden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Kalkan duaları olarak bilinen Nas, Felak ve Ayetel Kürsi sureleri de okunursa bir kızı kendine aşık etme büyüsü tesirinden daha kolay kurtulabilir ve yapılabilecek başka bir büyüye karşı kendinizde kalkan oluşturmuş olacaksınız. Büyü bozma işlemleri tamamlandıktan sonra ibadetlerinize devam etmenizi tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra