Menu

Bir Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İnsan hayatında aniden her şey ters gitmeye başlar ve yaşanan bu terslikler için ortada gözle görülür bir neden yoktur. İnsan yaşamının günlük akışı tamamen tersyüz olur ve hayat rutininden çıkar. Yaşanan birçok soruna anlam vermek de imkansızdır. Bu durumlarda büyü uygulamalarının ülkemizde yaygın olarak yapıldığı ve insanların gerçek düşüncelerinin ne olduğunu anlamanın mümkün olmadığı düşünülmelidir. Yaşanan terlikler yapılan bir büyü nedeniyle gerçekleşiyor olabilir. Kişiler şüphe duymaya başladıkları zaman bir evde büyü olduğu nasıl anlaşılır diye sorgulamaya başlamalıdır.

Evde Büyü Varsa

Kişiler yaşamlarında gerçekleşen olumsuzlukların nedenini sorgularlarken akıllarına büyü yapılmış olma ihtimali de gelirse bir evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunu soracaklardır. Bir evde büyü olduğunun anlaşılmasının en bilindik yolu büyü malzemesinin bulunmasıdır. İnsanlar evlerinde olmaması gereken malzemeler bulduklarında bunun bir büyü olma ihtimalini göz önünde bulundurmalıdır. .

Büyüler çeşitli malzemeler kullanılarak yapılır bu nedenle evde bulunan büyüler de farklılıklar gösterebilir. İnsanlar evlerinde olmaması gereken kilit, toprak, muska, saç tomarı ve benzeri şeyler bulduklarında bir medyumla iletişime geçmeli, yapılan büyünün içeriği ve ne sebeple yapıldığına dair bilgi edinmelidir. Bu sayede hayatta yaşanmaya başlayan olumsuzlukların nedeni de açığa çıkmış olur.

Evde Büyü Nasıl Anlaşılır?

Bir evde yaşayan insan üzerine büyü yapılmışsa sadece bu kişi değil ailesi ve arkadaşları da aslında bunu hisseder fakat kimsenin aklına büyü gelmez. Büyü yapılan evde sıkıntı hakim olur ve eve gelen konuklar bile biran önce gitme arzusu duyarlar. Ev ne kadar aydınlatılsa da bir loşluk hakimdir. Kişiler bir evde büyü olduğu nasıl anlaşılır diyorlarsa birden ortadan kaybolan eşyalarının olup olmadığına da dikkat etmelidir. Eşyalar kaybolabilir veya yer  değiştirebilir. Uykusuzluk ve yorgun uyanma da söz konusudur. Evde büyü olduğunu öncelikle evcil hayvanlar hisseder.  Evcil hayvanları büyü olan evlere sokmak imkansız hale gelir. Bu hayvanlar bir şekilde evin içindeyse son derece huzursuz oldukları ve sürekli havladıkları görülür ayrıca saldırganlık belirtileri de ortaya çıkar. Evcil hayvanlar izlenerek eve büyü yapılıp yapılmadığını anlamak mümkündür.

One Response
  1. Hanife Temmuz 17, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra