Menu

Bilezik Büyüsü

Bilezik Büyüsü Nedir?

Bilezik büyüsü geçmişten günümüze ayrılık için yapılan en kuvvetli büyülerden biridir. Son derece kuvvetli olan büyü kesin çözümlerle sonuçlanır. Günümüzde de fazlasıyla tercih edilen ve uygulanan büyü, düğünü olacak geline düğün esnasında takı töreninde takılacak bileziğe yapılır. Büyünün amacı tamamen kötü niyettir. Kara büyüler arasında yer alan güçlü tılsımlı büyü bir hoca veya medyum eşliğinde yapılır. Geline takılacak bilezik önceden hocaya götürülür. Gelinin ve damadın bilgileri verilir, isimleri, doğum tarihleri ve yıldızları ölçülerek bileziğe İbranice ve Süryanice dualar okunur. Okunduktan sonra düğüne gidilir ve takı merasiminde gelinin bileğine takılır. Gelin bileziği taktıktan hemen sonra tesirini göstermeye başlar, ilk geceden bile tesirini gösterir.

Bilezik Büyüsünün Amacı Nedir?

Bilezik büyüsü, çiftin ayrılması ve mutsuz olmaları için yapılır. Büyünün etkisi oldukça hızlı gerçekleşir ve kesin çözümler almak isteyen insanlar bu büyüyü yaptırırlar. Bilezik büyüsü okunurken şeytani cinlere hizmet edilerek dualar edilir. Bu yüzden bilezik büyüsünün yapıldığı ve tutmadığı görülmemiştir. Bu büyüyü yapmadan önce bilmeniz gereken 2 önemli şey vardır. Büyü kesinlikle tutar, çiftler mutsuz olur ve kısa sürede ayrılırlar. 2. Önemli nokta ise büyünün kesinlikle islamiyette yeri olmadığıdır. Bu büyüyü yaptırmadan önce 2 kez düşünmelisiniz. Büyüyü yaptıktan sonra çiftlerin kısa süreler içinde tatışmaları kavgalara dönüşecektir. Gelinin baş dönmeleri ve bayılmaları ile devam edecek sürecin sonunda kısırlık ve ayrılık ile sonuçlanacaktır.

Bilezik Büyüsü Etkileri

Bilezik büyüsü seven 2 insanı ayırmak içinde uygulanabilir. Bilezik yerine bir takıya okunarak ta yapılabilir. Yani 2 kişiyi ayırmak istiyorsanız ona hediye edeceğiniz bir kolyeye bu büyüyü okutabilirsiniz. Tehlikeli ve güçlü büyü kısa süre içinde tesirini gösterecektir. Kara büyüler ailesinden olan büyü çeşidi yaptıran ve yaptırılan insanın bilincini ele geçirebilir. Kötü nefesli bir büyü olduğu için cinler bu büyüyü oldukça severek yaparlar. Büyüyü işini iyi yapan ve güvenilir birine yaptırınız. Bilezik büyüsü yapılabildiği gibi daha sonra pişman olunursa veya bilezik büyüsünün size yapıldığını düşünüyorsanız bozdurmanız mümkündür. Bir hoca veya medyuma giderek belirtilerini anlatabilirsiniz. Hoca veya medyum sizde büyünün etkilerini görürse bu büyüyü bozmak için bir takım çalışmalar yapacaklardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra