Menu

Biber Büyüsü Nasıl Yapılır

Biber Büyüsü

Biber büyüsü geçmişten günümüze yapılan en etkili ve en hızlı tesirini gösteren aşk büyüleri arasında er almaktadır. Aşk büyüsü olan biber büyüsü kuvvetli tılsım sözcükleriyle büyü yaptırılan kişinin bilincine girerek ona komutalar verdirtir. Biber büyüsü aynı zamanda bağlanma büyüsü olarak da uygulanabilir. Biber büyüsü nasıl yapılır, biber büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz eğer bu büyüyü kesinlikle tek başınıza yapmayınız. Kendi başınıza yapabileceğiniz bir büyü değildir. Bilen bir kişinin yardımıyla yaptığınızda bu büyüyü daha etkili olacak ve büyü esnasında olağanüstü problemlerin önlemlerini alabilirsiniz. Büyüyü yaptırmak için mutlaka bir medyum ya da hocadan destek almanız gereklidir.

Biber Büyüsü Tarifi

Biber büyüsü nasıl yapılır, biber büyüsünün yapılış amacına göre farklı uygulamaları vardır. Siz problemlerinizi hocaya ya da medyuma anlattıktan sonra size farklı uygulamalar yapacaktır. En çok uygulanan biber büyüsü aşk büyüsü olarak ta geçen iki kişinin birbirine bağlanması ve ömür boyu birbirlerine sadık kalması için yapılır. Her ne kadar iyi niyet gütse de büyü, dinimizde kesinlikle yasaktır. Bu büyüyü yapmadan önce bunu bilmeniz gereklidir. Her yolu denemiş ve bir çare bulamadıysanız seçiminize göre bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Biber büyüsü nasıl yapılır, biber büyüsü için lazım olan malzemeler bir ateş ve kırmızı sivri bir biber yeterli olacaktır. Biber öncelikle Süryanice ve İbranice sözcükler ve dualar eşliğinde okunur daha sonra bibere, büyü yaptıran ve büyü yapılan kişinin bilgileri, yıldız uyumu ve doğum tarihleri söylenir. Daha sonra biberler yakılmaya başlanır. Ateş ile biberler yanarken okumalara devam edilir.

Evde Biber Büyüsü

Biber büyüsü nasıl yapılır, Bibere dualar ve niyetler söylenir. Niyetinizi kalben etmeniz büyünün etkili olması için oldukça önemlidir. Kalben etmediğiniz bir niyetle yapılan büyü genellikle tutmaz. Büyü yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise eksik veya hatalı bir söylemin yapılmamasıdır. Bu büyünün hem tesirini yok eder hem de büyüyü farklı boyutlara taşıyabilir. Büyü yapıldıktan hemen sonra tesirini göstermeye başlayacaktır. En fazla 1 hafta sonra büyü yaptırdığınız kişi size tamamen bağlanacaktır. Biber büyüsü yaptırdıktan sonra vazgeçip bozdurmak isterseniz bu da mümkündür. Medyum veya hoca desteğiyle büyüyü bozdurabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra