Menu

Biber Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyü yapmak için medyumlar pek çok farklı nesne ya da materyali kullanırlar. Bunlardan biri de biberdir. Biber ile pek çok farklı büyü yapılabilir. Biber büyüsü biberin çeşidine göre rengine göre farklılık gösterse de genellikle sevgilileri ayırmak için tercih edilen bir büyüdür. İki sevgiliyi ayırmak için 12 biber büyüsü yapılabilir. Bu 12 biber büyüsünün tesiri kuvvetli olduğu için genellikle çok fazla tercih edilir. 12 biber büyüsü yapacak olan kişinin her bir bibere çiftin isimlerini belli bir dua eşliğinde okuması gerekir. Bu yüzden kişiler bu büyüyü kendi kafalarına göre yapmamaları gerekir. Bir büyücünün doğru sözcükler ile büyüyü yapması kişi için daha faydalı olacaktır. Biber büyüsü nasıl bozulur denildiğinde ise gene bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Biber Büyüsü Etkileri

Biber büyüsü yapıldıktan çok kısa bir süre sora çiftler üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlar. Sürekli olarak bir problem, tartışma söz konusu olacağı için artık kişiler anlaşamadıklarını düşünerek ayrılacaklardır. Biber büyüsü nasıl bozulur merak eden çiftler bu büyüyü bozmak için medyuma gitmeliler çünkü kendiniz bu büyüyü bozmaya çalıştığınızda büyünün bütün etkilerini siz yaşayabilirsiniz. Büyü yapımında medyum cinlerden yardım aldığı için bu cinler size musallat olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Biber Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkisini Kaybeder

Kara büyülerden biri olan biber büyüsü, oldukça kısa sürede etki eden kuvvetli bir büyüdür. Tesir süresi de yapım şekli ve yapan kişiye göre farklılık gösterecektir. Biber büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanı sıra büyü bozulduktan ne kadar süre sonra tesiri geçecek demek daha doğru olacaktır. Çünkü büyü bozulduktan sonra büyünün etkileri devam edecektir. Tesiri kuvvetli büyülerde genellikle büyü bozulduktan sonra da büyünün etkileri kişiler üzerinde görünür. Bunun için belli bir süre vermek mümkün değildir. Gene büyünün tesir süresi büyüyü bozan kişiye göre farklılık gösterir. Büyü bozulduktan sonra etkileri de yavaş yavaş azalacaktır. Çiftin tam anlamıyla eski haline dönmesi ise zaman alacaktır. Bu büyü oldukça tehlikelidir ve yapılması önerilmez. Özellikle dinimizde de büyü yapmak ve yaptırmak günah olup, yasaklanmıştır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra