Menu

Beyaz Fincan Büyüsü

Aşk dünyanın en güzel duygusudur fakat hayat her zaman aşık olunan insanla beraber olmayı mümkün kılmaz. İnsanlar aşık oldukları fakat elde edemedikleri kişilerin de kendilerine aşık olmasını sağlamak için aşık etme büyüleri yaptırma yoluna giderler. Ülkemizde en çok uygulanan ve insanların talep ettiği büyülerin başında aşık etmek amaçlı yapılan büyüler gelir ve beyaz fincan büyüsü bu amaçlı yapılan büyüler arasında önemli bir yere sahiptir.

Beyaz Fincan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok değer verilen ve sevilen insanları kendilerine bağlamak isteyenler beyaz fincan büyüsü yaptırarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Bu büyü için beyaz bir fincan gerekmektedir. Fincanın ne fincanı olduğu ya da büyüklüğü önemli değildir mühim olan fincanın beyaz renkte olmasıdır. Bu büyü için kullanılan fincanın kulpu olmaması gerekmektedir. Eğer fincanda kulp varsa kırılmalıdır. Bu önemli detay atlanır ve büyü için kulpu olan bir fincan kullanılırsa niyetin tam tersinin çıkması söz konusu olabilir.

Kişi beyaz bir kağıda aşık etmek istediği insanın adını yazar ve adı çember içine alır. Ardından bu kağıdı küçük parçalara bölme aşaması başlar. Kağıdı her parçalayışta kişi kendi adını söylemelidir bu aşamada aşık edilmek istenen kişinin adı asla söylenmez. Kağıdı yırtarken büyü yapan kişinin kendi adını söylemesinin amacı sevdiği kişinin kendisine yaklaşmasını sağlamaktır. Eğer sevilen kişinin adı söylenirse bu durumda sevilen kişinin bencilleşmesine yol açar.

Beyaz Fincan Büyüsünde Yakma Aşaması

Parçalanan küçük kağıtlar metal bir kapta yakılır ve çıkan küller beyaz fincan büyüsü yapmak için kullanılacak olan fincanın içine dökülür. Kağıtları fincanın içinde yakmak da mümkündür. Küllerin içine bir miktar şeker konur. Beyaz bir mendil kullanılarak fincanın ağzı iyice kapatılır ve içi yarısına kadar taş dolu olan bir torbanın içine yerleştirilir. Torbanın ağzı sıkıca kapatılıp bir su kenarına gidilir ve belirli tılsımlı sözler söylendikten sonra suya atılır. Bu uygulamanın çok etkili olduğu düşünülür ve aynı işlem yedinci gün bir kez daha tekrarlanırsa etkisinin çok daha artacağı söylenir. Büyülenen insan ile bir iki gün içinde büyü yaptıran kişinin arasının düzelmeye başladığı görülür.

3 Comments
  1. Sinan Eylül 23, 2018 / Cevapla
  2. Zehra celi Ocak 21, 2019 / Cevapla
  3. murat Nisan 11, 2019 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra