Menu

Bereket Büyüsü

Günümüzde pek çok kişi olumlu ya da olumsuz pek çok nedenden dolayı büyü yaptırma gereksinimi duymaktadır. Çoğu büyü aşık etme büyüsü, evlilik bitirme büyüsü, sevdiğini geri getirme büyüsü gibi aşk üzerine kurulu olsa da bereket büyüsü gibi maddi olarak sizlerin kazanç sağlaması için yapılan büyüdür. Ailenin bereketli ve huzurlu olması için yapılabilir, iş yeri sahibinin bereketli kazanç elde etmesi için yapılabilir. Bereket büyüsü de pek çok konuda yapılabileceği gibi tüm büyüler gibi tesir edecek bir büyü türüdür. Bereket büyüsü genellikle bir muska üzerine yazılmış bir bereket duasından oluşmaktadır ve evinizin ya da dükkanınızın görünmeyecek bir köşesine koyabileceğiniz bir büyüdür.

Genellikle insanlar bu büyüleri iyi kazançlar elde etmek için tanıdıkları insanlara ya da direk kendileri yaptırmaktadırlar. Bu büyü zararsız bir büyü olup geçmişte de çok fazla kullanılmıştır. Günümüzde de halen pek çok kişinin iyi kazançlar elde etmek için tercih ettiği bir yoldur. Bunun için güvenilir bir büyücüye giderek bereket duası okutturarak bir muskaya bu duayı yazdırıp yanınızda taşıyabilirsiniz. Ya da bereket büyüsünü dükkânınızın kapı üstüne ya da görünmeyecek bir yerine koyabilirsiniz. Evinizin bereketli olmasını istiyor iseniz de mutfakta gözükmeyecek ve kimsenin ulaşamayacağı bir yere bereket büyüsü yazılmış olan muskanızı saklayabilirsiniz.

Bu bereket büyüsü başkalarının eline geçmemesi gereken bir büyüdür. Muskaya yazılı olan bu bereket büyüsü bir başkasının eline geçer ve bu kişi muskayı açar ise bereket büyüsünün artık bir tesiri kalmayacaktır. Bereket büyüsü yapıldığı andan itibaren evinizde işinizde sizlere bereket ve bolluk getirecek olup bol kazançlar elde etmenizi sağlayacak bir büyüdür. Bu büyü ile pek çok insan evinde bolluk içinde yaşamaktadır. Bu büyü zararsız bir büyü olduğundan insanlar korkmadan yaptırabilmektedirler. Fakat büyüyü yaptırdığınız yer de çok önemlidir. Sonuçta muskanın içerisine ne yazıldığını bilmeyeceğiniz ve muskayı da açamayacağınız için bereket büyüsü yerine bir başka büyünün yapılmış olabilme ihtimalide olabilir. O yüzden büyüyü yaptıracağınız kişi de çok önemli olup güvendiğiniz kişilere yaptırmalısınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra