Menu

Basit Büyüler

Günümüzde pek çok insan amaçlarını elde edebilmek için büyü yaptırmaktadırlar. Bu büyüler genellikle basit, yapılışı kolay büyülerdir ve oldukça tesiri kuvvetlidir. Basit büyüler arasında oldukça sık tercih edilen bir büyü yöntemi olan fotoğrafa yapılan büyü, kişiler üzerinde hemen etki etmektedir. Bu büyü ile istediğiniz kişiye istediğiniz büyüyü yaptırabilirsiniz ve kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Ayrıca saç teline yapılan büyü de çok kısa sürede etki eden bir büyüdür. Kişinin DNA’sı üzerine yapılan bir büyü olduğu için kısa sürede kişinin davranışlarını etkileyecek ve değiştirecek bir büyü yöntemidir. Bu iki büyü yönteminin de yapılışı oldukça kolaydır ve kısa sürede kişilerin üzerine etki etmektedir.

Basit büyüler arasında bir diğer büyü ise karabiber büyüsüdür. Bu büyü de oldukça tesiri kuvvetlidir ve kişilerin üzerinde hemen etki etmektedir. Cinler vasıtası ile karabiber üzerine yapılan bir büyü olduğu için kısa sürede kişilerin üzerinde etki etmektedir. Bu basit büyüler ile kolaylıkla kısa sürede amacınıza ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kişiyi etkiniz altına alabilirsiniz ve kolaylıkla kişi üzerinde hâkimiyet kurabilirsiniz. Basit büyülerden biri de muska yöntemidir. Muska üzerine büyü yazdırmak oldukça etkili bir yöntemdir ve yapımı da oldukça kolaydır. İstenilen büyü kişinin ismi kullanılarak muska şeklinde bir kâğıda yazılır ve kişi anında bu muskadaki büyüden etkilenecektir. Oldukça kısa sürede kişilerin üzerinde etki etmesi ile de oldukça sık tercih edilen bir büyüdür. Sadece muskaların iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde muska açılır ise büyü bozulacaktır. Bu yüzden muskayı iyi bir şekilde korumalısınız ve saklamalısınız.

Büyü yöntemi için kolay uygulana bir diğer büyüde toprak büyüsüdür. Herhangi bir toprak üzerine kişinin ismi okunarak kişi üzerine istenilen büyü yapılmaktadır. Basit büyüler olarak bu büyüyü de kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Sadece bu toprağı kişinin evinde bir yerde muhafaza etmeniz gerekecektir. Bu şekilde kolaylıkla kişi büyünün etkisine girecektir ve büyünün süresi bitmeden de tesirinden kurtulamayacaktır. Tüm bu büyüleri tesir süreleri bitmeden yenilettiğinizde kolaylıkla büyülerin devamlılığını sağlayabilirsiniz ve kişiler sürekli olarak büyülerin etkisinde kalacaklardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra