Menu

Bakla Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nasıl Bozulur?

bakla büyüsü nasıl bozulurBüyüler arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de bakla büyüsüdür. Bakla büyüsündeki asıl amaç sevdiğiniz kişinin size karşı yanıp tutuşmasını istemektir. Genellikle bu büyü tutmaktadır. Bu büyünün birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu büyünün tercih edilmesinin sebebi sevdiğiniz kişiye sahip olmaktır. Bakla büyüsü bir nevi aşk büyüsüdür. Bu sebepten dolayı da hem yapılması hem de bozulması zor bir büyüdür.

Bakla Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bakla büyüsünü yapmak için 41 tane bakla gerekmektedir. Ve bu baklaların her biri bir tane Esma okunur. Daha sonra Esma okunduktan sonra baklaların her gece bir tanesini ateşe atarak şu ifadeler kullanılır: ‘’benim aşkımdan yansın tutuşsun, benim aşkım onu yaksın kavursun ve çabucak yanıma gelsin denir. Bu durum böyle 41 gece içerisinde sürmektedir. Daha sonra gelmesi beklenen kişi 41 gecenin her hangi bir gecesinde gelmiş olur. Bazı söylentilere göre sadece 3 ya da 4 bakla yakıldıktan sonra da gelmesi istenen kişi gelebilir. Fakat böyle bir durum söz konusu olduğunda bile baklaları yakmayı bırakmamak gerekmektedir. Eğer büyüyü yarım bırakırsanız gelmesini beklediğiniz kişi size karşı aniden soğuyarak geri dönebilir.

Bakla büyüsü yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi ile sizin aranızda duygusal bir bağ oluşmaya başlayacaktır. Önemli hususlardan bir tanesi de büyünün kesinlikle yarım kalmamasıdır. Bu durum ciddi sonuçlara neden olabilir. Karşınızdaki kişi sizden nefret edebilir ya da soğuyabilir duruma gelebilmektedir. Eğer böyle bir durumla karşılaşmamak ya da böyle bir durumun olmasını istemiyorsanız büyüyü niyetine göre ve uygun bir şekilde yapılışına dikkat ederek yapmanız gerekmektedir.

Bakla Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tesirli, etkili ve oldukça kuvvetli aşk büyülerinden biri olan bakla büyüsü bu konuda uzman medyumlar tarafından bozulabilmektedir. Aşk büyüsü yaptırmadan önce doğabilecek sıkıntıları ve sorunları göz önüne alıp öyle yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yaşanılacak bazı durumlar için pişman olmamanız gerekmektedir. Aşk büyülerinin asıl amacı adından da anlaşılacağı üzere bir kişiyi kendine aşık etmektir karşıdaki kişinin ona bağlanmasını istemektir. Ancak büyü tutarsa ve yapan kişi tarafından da bozulmaz ise bu büyü etkisini uzun süre sürdürebilir bir duruma gelir. Bu büyülerin yapımı kadar bozumu da zordur. Bütün bu riskleri göz önüne alarak bu yola girmeniz uygun olacaktır.

One Response
  1. nuran Eylül 10, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra